Crash Bandicoot Mobile je již na Google Play, ale ještě ne…

Před několika měsíci se vynořilo několik úniků poukazujících na novou hru našeho oblíbeného vačnatce Crash Bandicoot. Po dlouhém čekání je tato hra konečně Objevil se na Google Play pod názvem Crash Bandicoot Mobile. V jeho souboru vidíme, že tuto franšízu nevytvořilo studio, které vytvořilo původní hry pro Naugthy Dog, ale King, studio Activision, jehož nejoblíbenější hrou je Candy Crush.

Crash Bandicoot Mobile je nekonečný běžec v nejčistším stylu Subway Surfers, ale ve vesmíru Crash Bandicoot a jeho postav. Jako obvykle v této sérii, v této nové hře Crash Dr. Budeme vést charismatické vačnatecké podnikání k ukončení plánů Neo Cortex. kteří chtějí zničit samotný vesmír. K tomu Crash dostane pomoc od své sestry Coco.

Sledujte tuto hru a níže se dozvíte všechny podrobnosti o aplikaci Crash Bandicoot Mobile.

Tento Crash Bandicoot Mobile je běžec s veškerým šílenstvím této legendární série.

Jak jste si možná všimli dříve, Crash Bandicoot Mobile je úplně běh non-stop, skákání, sklouzávání nebo klouzání, aby se zabránilo překážkám. Cílem je dostat Crasha do nekonečné rasy Dr. Brát Neo Cortex a jeho spojence (Mutagent Ant, Scorporilla, Nitrus Brio a Dingodile) co nejvíce k porážce. Hra se odehrává na ikonickém ostrově Wumpa, ale existuje několik různých stop, z nichž každá má své vlastní zkratky a tajemství.

Umožní vám prozkoumat skryté cesty a jít dál v závodech Rozšiřte základnu Coco a získejte upgrady pro Crash, nové zbraně, nitro atd. Stejně jako dosud, to je vše, co je známo o této hře, která vypadá tak dobře. Je to zatím zdarma, ale nevíme, kdy bude celosvětově oficiálně vydáno.

Kde si mohu stáhnout Crash Bandicoot Mobile pro Android?

Crash Bandicoot Mobile je postupně vydáván podle regionů, aby opravil chyby před globálním vydáním. I když je aktuálně k dispozici v Obchodu Google Play, mohou si jej vyzkoušet pouze malajští uživatelé.Lze jej však stáhnout také prostřednictvím souborů APK. V současné době dostává na Google Play několik negativních recenzí kvůli poruše některých mobilních telefonů.

Proto musíte počkat, až se ve vaší oblasti začne stahovat hra, a hrát v podmínkách. Každopádně ponecháme váš soubor na Google Play, abyste si jej mohli stáhnout, až bude připraven. Váš mobil by měl mít pouze Android 5.0 nebo vyšší, takže byste neměli mít žádná další omezení, abyste jej mohli otestovat.

Crash Bandicoot: Na útěku!