Crescent Moon Games se zaměřuje na novou Apple TV

JE 4. generace Apple TV Díky svému vlastnímu App Store můžete dělat téměř cokoli, ale když přemýšlíme o typech aplikací, jsem přesvědčen, že většina z nás myslí na hry hned od začátku. Ačkoli pro Apple TV 4 již existují kvalitní hry, Geometry Wars 3 nebo Disney Infinity 3.0: Star WarsTyto hry potřebují dobrou kontrolu, pokud si je chceme užít tak, jak to Bůh chce, a zde má Crescent Moon Games co říct.

Druhá hra Crescent Moon Games dorazí do obchodu Apple TV App Store brzy po vydání. Provoz Dracula. Ve skutečnosti můžeme říci, že druhý „titul“ přijde, protože ve skutečnosti NeoArcade Čtyři hry v jedné. A co je nejlepší, zdá se, že jde o jednoduché a zábavné hry, které považuji za zajímavé a které nás během několika vteřin a bez přílišné složitosti ze Siri Remote dostanou do akce. Máte video níže.

Hry, které mají být zahrnuty do NeoArcade, jsou:

NeoFire

neofire

V této hře musíme bojovat proti soupeři, který bude v horní nebo dolní části obrazovky, podle toho, kam musíme vstoupit. Abychom to dokázali, a pokud to nedokážeme, budeme muset vystřelit míč, abychom se dostali k soupeři, což rozhodně způsobí ztrátu zdraví nebo něco takového. Koupíme ho také jako speciální zbraně.

NeoSmash

Neosmash

Říká se, že je to nějaká hra Arkanoid Myslím, že už bylo řečeno všechno. I když existují logické rozdíly.

NeoTanks

Byla tu velmi stará hra, nevím, jestli je to od Atari (pokud ne, neházej na mě kameny) ovládněte tank a zničte našeho protivníkamůže to být člověk nebo CPU. To budeme muset udělat v NeoTanks, ale vypadá to mnohem moderněji.

NeoCycles

Pokud jste viděli některý z jeho filmů Tron Nemusím říkat víc. Tato hra se snaží ovládat motocykly s ocasem, což je doplněk, který je naší zbraní proti našim oponentům (nebo nám samotným). To je to, co musíme udělat naši konkurenti bijí do našeho ocasu.