Crossing zvířat: Jak najít Pascala, koupit perly a vyrobit nábytek…

James se obvykle vyskytuje u opice.

Pascal má několik dobrot v podobě DIY receptů na nábytek pro mořské panny. Zde je návod, jak je získat.

Vlnitá vydra Pascal spadne do vašeho přímořského úkrytu, když získáte vybavení, které chce. Bude hodně plavat, takže to zkuste, když chcete trochu nachladnout.

Jak najít Pascal a vytvořit ručně vyráběný nábytek pro mořské panny ve hře Animal Crossing: New Horizons?

Hledání Pascala je dost snadné. Postupujte podle těchto kroků:

1: Jděte si zaplavat. Další informace najdete na naší stránce Plavání se zvířaty.2: Ponořte se pod vodou v bodech bubliny. Hledáte vše, co najdete, ale chcete zejména středně velký odstín. Plavte k němu a zvedněte se.3: Hledejte, dokud nenajdete hřeben. Jsou k dispozici po celý rok a nepřetržitě, takže by to nemělo trvat dlouho.4: Pascal se objeví zdola a požádá vás, abyste mu ho dali.

Když předáte hřebenatku Pascalovi, dá vám DIY recept na nábytek pro mořské panny a odhalí také „pravdu“ v podobě velmi hlubokého detailu moudrosti. Pascal má takové pocity, jaké bychom u Animal Crossing neočekávali, ale pod vodou znovu nosí klobouk, kdo to bude soudit?Je třeba mít na paměti jednu věc: Pascal se objeví pouze s vaší první hřebenatkou dnetakže neočekávejte, že budete pěstovat veškerý nábytek společně.

Jak najít perly pro výrobu nábytku pro mořské panny

Perly se nacházejí stejným způsobem jako škeble: mnohokrát potápění pod mořem. Nábytek pro mořské panny vyžaduje mušle a perly. takže je dobré začít své skořápky ukládat a ne je hned prodávat do Nook’s Cranny. Budete muset plavat, aby byla vaše mořská víla naživu, takže skočte do oceánu a potápějte se! Pro našeho průvodce nábytkem Pascal a Mermaid, ale pokud máte chuť na další, podívejte se na naše průvodce Crossing zvířat! Máme tipy na zkrášlení vašeho pevninského ostrova hybridním květinářstvím a tipy, jak vyhnat nežádoucí rolníky pro blázny mezi vámi.