Crossing zvířat: Jak obchodovat s vesničany v Crossingu zvířat: New Horizons

James se obvykle vyskytuje u opice.

Málokdo ví, že můžete přesunout odchozí vesničany svých přátel do svého domovského města. Připravili jsme průvodce výměnou vesničanů s přáteli.

Animal Crossing: New Horizons, s přibližně 400 vesničany, si je zamilujete víc než kdokoli jiný. Naštěstí si budete moci vybrat své oblíbené, ale pouze pokud znáte někoho z jejich ostrova, který je ztratil.

Jak obchodovat s vesničany ve hře Animal Crossing: New Horizons

Chcete-li na svůj ostrov přivést vesničana svého přítele, postupujte takto:

Krok 1: Najděte na svém ostrově otevřený pozemek Zelené značky to ukáží a řeknou „na prodej“. „Prodej“ domu se nepočítá, protože byl zastřelen jiným vesničanem, který přišel později. Pokud v současné době na vašem ostrově není maximální počet vesničanů (10), můžete si koupit prázdný pozemek od Toma Nooka za 10 000 zvonů.

Krok 2: Zatímco se vesničan shromažďuje, jděte na ostrov svého přítele. To je obvykle den, kdy potvrdili, že odešli – dům bude naplněn kartonovými krabicemi a podobně.

Krok 3: Promluvte si s vesničanem, dokud ho nepřesvědčí, aby přestěhoval dům. Je to tak jednoduché – pokud provedete všechny ostatní kroky, vesničan bude přesunut na prázdný pozemek na vašem ostrově.

Lily a Rasher však nikdy nebudou ve vašich rukou. Někteří lidé samozřejmě použili tuto metodu k přepravě vesničanů na určité ostrovy a někteří požadují miliony zvonů nebo směšné množství lístků Nook Miles pro určité vesničany, takže pokud existuje vesničan, který se chce přestěhovat, řekneme vám, jak žít svůj život.

To je vše pro našeho průvodce rolnického obchodování – dáme vám vědět, až budou schváleny další! Do té doby proč nezkrášlit svůj ostrov pomocí naší hybridní květinové karty nebo se pokusit uzdravit Nook’s Rift?