Čtečka RSS Feedly byla aktualizována, aby byla kompatibilní s iPhone X.

V závislosti na vaší potřebě spotřeby zpráv si pravděpodobně vyberete pouze Twitter, kde máte přístup ke všem informacím ze svých oblíbených blogů nebo kontaktů i od svých přátel. Pokud si chcete ponechat svůj účet na Twitteru pro přátele a rodinu, dalším řešením je použití čtečky RSS. Můžeme najít na trhu různé aplikace, které splňují všechny potřeby.

Mezi nimi bychom měli zdůraznit Feedly, Nejen proto, že je to zdarma, ale také proto, že je to jedno z nejlepších, které v App Store najdeme. Facebook nemůže být přímo zahrnut do tohoto seznamu, protože společnost Marka Zuckerberga odstraní většinu obsahu zobrazením obsahu, který se zdá naše zeď.

Aplikace RSS nám umožňují rychlý a snadný přístup ke všem novinkám a článkům publikovaným jak blogy, tak médii. Velmi umožňuje nám klasifikovat obsah podle témat, sdílejte ty nejzajímavější články … Co nám bude chybět.

Jak jsem již zmínil, Feedly je jedním z nejlepších bezplatných čteček novinek RSS, které najdeme v App Store, aplikaci, která byla aktualizována tak, aby byla 100% kompatibilní s novým formátem displeje iPhone X. spousta vývojářů také Přidejte tmavý režim ideální pro LED displeje jak jsme vysvětlili v předchozích případech.

Mezitím tuto příležitost využili kluci z Feedly. Vylepšete integraci s aplikacemi Twitter a Facebook Pokud jde o sdílení obsahu, byla vylepšena funkčnost funkce Prozkoumat a byla na iPadu nalezena chyba při sdílení obsahu a když jsme chtěli uložit obrázek na náš kotouč.

Feedly - Intelligent News Reader (AppStore Link)

Feedly – inteligentní čtečka zpráv

Feedly Inc.

Volný, uvolnit