Cubot H3, výkonný telefon s baterií a duální fotoaparát za dostupnou cenu

Cubot H3 Účet Cubot H3 je smartphone střední třídy – základní úroveň s atraktivním designem, velmi dobrými funkcemi a nejlepší cenou. Ačkoli jeho specifikace jsou celkově celkem dobré, zdůrazňuje jeho velkou autonomii a systém duální kamery (viz další modely Cubot).

Cubot H3Cubot H3

Funkce Cubot H3

Začněme podrobnostmi, které nejvíce vyniknou. Funkce Cubot H3:

Baterie a samostatnost

Terminál překvapí obrovskou baterií, která není menší než 6000 mAh. Díky této velké kapacitě nám terminál nabízí bezkonkurenční autonomii. Mluvíme o třech dnech nepřetržitého používání a baterie podle oficiálního webu poskytuje 46 hodin hovoru, 48 hodin poslechu a 365 hodin pohotovostního režimu.

Nabíjení se provádí přes port MicroUSB 2.0, který je dodáván s OTG. Baterie navíc využívá technologii rychlého nabíjení 5V / 2A.

Obrazovka a rozložení

Cubot H3 Má displej typu IPS LCD s rozlišením 1280 × 720p a hustotou pixelů 294PPI. Má 5bodovou multitouch technologii.

Obrazovka je kompaktní 5palcová úhlopříčka a celá přední strana terminálu je pokryta zakřiveným 2.5D sklem. Zařízení je dodáváno s elegantním plastovým pouzdrem s dokonalými povrchovými úpravami. Pokud jde o tloušťku, Cubot H3 Není správně tenký a s jeho velkou baterií by to nemohlo být jinak. Jeho tloušťka je 11,2 mm, ale nemá to vliv na krásu designu, který je jedním z pozitivních bodů tohoto terminálu.

Spojení

Cubot H3 Podporuje přenosové rychlosti typu 4G LTE. Má sloty pro dvě SIM karty. Nechybí ani klasické funkce jako Wifi 802.11 b / g / n, Wifi Direct, GPS / AGPS, 3,5mm jack a Bluetooth 4.0.

Cubot H3.  VlastnostiCubot H3. Vlastnosti

Úložiště, procesor a operační systém

Terminál je velmi dobře nakonfigurován s 32 GB ROM a 3 GB RAM. Tato kapacita úložiště je kombinována s 1,3GHz MediaTek MT6737 čtyřjádrovým procesorem. Má slot MicroSD pro další paměť (až 128 GB). Grafická karta ARM Mali T720 je součástí jejího respektovaného hardwaru. Operační systém je Android 7.0 Nougat ve standardní verzi.

Fotoaparáty

Dalším atraktivním aspektem tohoto zařízení je duální hlavní fotoaparát. Tento fotoaparát má 13 MP a 0,3 MP senzory. Můžete získat slavný efekt Bokeh pro špatně definované pozadí. Fotoaparát je vybaven LED bleskem, technologií autofokusu, clonovým objektivem f2.2 a snímáním videa 720p při 30 fps … Dá se říci, že se jedná o vynikající kamerový systém, bude potřeba jej pouze zvýšit na 1080p. Fotoaparát pro selfie obsahuje 5 MP snímač.

Hodnota Cubot H3

Terminál odpovídá takzvaným rozpočtovým terminálům, protože cena se pohybuje kolem 100 eur.

Cubot H3.  funkceCubot H3. funkce

Výsledky a názory na Cubot H3

Cubot H3 Jedná se o velmi cenově dostupný terminál, a proto nezanedbává jeho vlastnosti, které v mnoha ohledech vynikají. Terminál nabízí výjimečnou autonomii a je vybaven systémem pro kvalitní fotografie. Podle našeho názoru si terminál zaslouží pozornost.

Oficiální stránka společnosti Cubot ve Španělsku.