CutStory je aplikace pro stříhání videí pro Instagram Stories

Instagram sociální síť okamžiku a někdy Nahrajte do příběhů dlouhé video a my nevíme jak stříhat video. Zde vám poskytneme nepostradatelný nástroj: CutStory.

Letos v létě přidal Instagram téměř bezkonkurenční inovaci a má co do činění s příběhy. To znamená, že nám již umožňuje ukládat příběh na neurčito pouhým stisknutím tlačítka záznamu. Pak se všechny načtou postupně a bez problémů se nainstalují. před nahráním je jednotlivě upravte.

No, přišel, je takový CutStoryale s videi, která máme v galerii, tak Zaznamenáno mobilním fotoaparátem a mimo aplikaci Instagram.

Jaké byly nejoblíbenější hashtagy Instagramu v roce 2018?

CutStory je pro iOS, je to pro iPhone a iPad, ale nepropadejte panice, vy Alternativa pro Android.

CutStory, nahrávejte dlouhá videa do Instagram Stories

Tato aplikace je zdarma a velmi snadné použití. Stačí si jej stáhnout z odkazu, který jsme uvedli o několik řádků níže, a udělit požadovaná oprávnění pro normální provoz aplikace.

Poté vyberte video a můžete: řez v různých časových obdobích (Maximálně 15 sekund, jak dlouho každý příběh trvá) a přidat nálepku, pozadí, zarovnat obrázek, posunout ho dopředu, přidejte své logo, otáčet a rovnoměrně přidat hudbu, atd.

Když máte všechno přesně tak, jak chcete Sdílejte na svých Instagram Stories a všechny řezy budou načteny s příslušnými výtisky.

Sbohem „ovlivňovatelé“: Instagram eliminuje falešné následovníky a lajky

  1. Stáhněte si CutStory pro iOS

stažení

Story Cutter, alternativa k CutStory pro Android

Jak jsme vás již varovali na začátku tohoto příspěvku, CutStory je pouze pro iOSale tady máš alternativa pro Android.

Story Cutter je přesně stejný jako CutStory, ale s jiným názvem. Takže také Pomáhá nám nahrávat dlouhá videa do Instagram Stories.

Obrázek - CutStory, aplikace pro střih videa pro Instagram Stories

S extrémně jednoduché rozhraníTato aplikace je prezentována tímto způsobem. Aby aplikace měla přístup do naší galerie, musíme přijmout oprávnění a odtud Video, které chceme nahrát do příběhů.

Nejoblíbenější fotografické vejce na Instagramu

Nyní nás požádá, abychom vybrali délku každé stopy a kliknutím zobrazili video. Pak přejdeme na Instagram a když nahrajeme příběh, uvidíme řezy v naší galerii. Vybíráme je a zveřejňujeme.

Tady naopak CutStorynení možné upravovat ani přidávat nálepky, hudbu nebo cokoli jiného. Na obrázku vidíte to, že jsme použili video z Instagramu, které jsme nahráli dříve, takže na obrázku jsou hashtagy.

  1. Stáhněte si Story Cutter pro Android

stažení

Teď už víš jak stříhat dlouhá videa s CutStory o Story Cutter a nahrajte je do Instagram StoriesAť už máte iPhone nebo zařízení Android.

Nejlepší hádanky pro Instagram Stories