Data před WWDC: iOS 6 nalezen na 93% iDevices

Jen několik dní po hlavní přednášce WWDC získáme několik zajímavých informací o mobilním operačním systému Apple. Když byl iOS6 vydán v červnu loňského roku, drtivá většina uživatelů nedostatek zpráv včetně tohoto. Apple není plně charakterizován přidáním řady nových funkcí do svých obnov, ale nové jazyky Siri, Passbook a některé nové mapy, které nefungovaly tak dobře, jak by se měly zdát poněkud omezené jako nová aktualizace iOS.

Nedávná data ukazují, že iOS 6 se nachází na 93% zařízení iOS

S touto obecnou nespokojeností v prostředí se snad předpokládalo, že rychlost aktualizace nové verze iOS bude o něco nižší než v předchozích případech, mýlili jsme se. Nyní společnost Chitika provedla důkladnou analýzu a data nemohla být více odhalující: Na některé verze iOS 6 bylo aktualizováno 93% zařízení iOS.

Společnost zkontrolovala svá data pro iOS několik dní před očekávaným hlavním projevem společnosti Apple a zjistila, že systém za poslední měsíce vzrostl o 10% a dosáhl 92,7% instalací. To je něco, čeho jsme si všimli v březnu, kdy bylo oznámeno, že 83,1% veškerého provozu generovaného v Severní Americe pochází ze zařízení iOS.

data-ios-6

Když byly tyto údaje zkoumány, došlo k závěru, že uživatelé iOS pravděpodobně aktualizují svá zařízení než jiné platformy. Ale v tomto trendu to najdeme Uživatelé iPhone mají větší sklon k instalaci iOS 6 než uživatelé iPadu. Možné vysvětlení najdete v nových funkcích systému iOS 6, který je většinou určen pro mobilní použití. Například možnost používat FaceTime v mobilních sítích. To vylučuje všechny modely iPadů pouze s Wi-Fi.

Co se může stát se systémem iOS 7? V zásadě dvě věci. Skutečnost, že nové designy a funkce jsou úspěšné a je udržována vysoká míra aktualizace zařízení nebo taková zásadní změna vzhledu operačního systému nepřesvědčuje významnou část uživatelů a tyto statistiky se snižují. Nesmíme zapomenout, že existuje mnoho lidí, kteří jsou spokojeni s celkovým vzhledem iOS.

Jelikož si jej můžeme přečíst na iPhone v Kanadě, příští pondělí necháme pochybnosti a konečně uvidíme očekávaný iOS 7. Je to úspěch nebo neúspěch? Pouze čas ukáže.

Chceš sledovat Otevření WWDC 2013 bydlet s námi?

Sledujte Keynote WWDC 2013 naživo

Sdílejte tento článek se svými přáteli na hlavních sociálních sítích pomocí tlačítek, která najdete na začátku. Děkuji mnohokrát!