Dejte si pozor na falešná videa z YouTube a nainstalujte Fortnite na Android

Jeho příchod Fortnite pro Android prosil se. Ačkoli společnost před několika týdny oznámila, že titul dorazí letos v létě, musí ještě zopakovat své uvedení na zeleném OS Android. Proto většina stránek a youtubers snaží se získat slávu, peníze nebo cokoli, co hledají, vytvářením domýšlivých videí a stránek “Nainstalujte si Fortnite zdarma na Android“. Viděli jsme to před pár dny nějaké falešné APK v souvisejícím článku a nyní se tento trend dostal i na YouTube.

Nejhorší jsou stejná videa Podporováno a propagováno samotnou platformou YouTubetakže musíme dávat pozor, abychom do žádného z nich nespadli.


Bethesda představuje The Elder Scrolls: Blades pro Android, Skyrim přizpůsobený pro mobilní zařízení


Ne, stále nemůžete nainstalovat Fortnite na Android, natož na Youtube

Na youtube “Stáhněte si Fortnite pro Android“,” Nainstalujte Fortnite beta do mobilu “nebo” Vyzkoušejte Fortnite dříve než kdokoli jiný. Ačkoli vypadají jako zcela legální a skutečná videa, prakticky všechna se mýlí.

Fortnite pro Android

Stačí vyhledat na Youtube a najít desítky takových videí. Na většině z nich najdeme odkazy na jiné stránky nebo předplatné. maskované prémiové služby. V mnoha najdeme Soubory APK Ačkoli se to na první pohled může zdát jako skutečná hra, často je to v nejlepším případě kopie, která od nás žádá o přístupová data k účtu Fortnite. Samozřejmě, všechna tato čísla jsou špatnáa všichni hledají jednu společnou výhodu: naše peníze nebo data, která získáváme z některých služeb v síti.

Proto Důrazně doporučujeme, abyste z aplikace Pro Android nestahovali žádné aplikace, které nejsou z Obchodu Play. (alespoň na jméno Fortnite) nebo na jakékoli webové stránce, která vás požádá o přístup k účtu na Facebooku, Twitteru nebo o zadání vašich osobních údajů. Pokud vstoupí do hry obchod Google nebo prostřednictvím souboru APK, stejná vývojářská společnost Bude to oficiální prostřednictvím webu Epic Games. Mezitím si musíme počkat na jeho oficiální spuštění, které by mělo být v červenci.


Nyní si můžeme stáhnout ARK: Survival Evolved z obchodu Play pro Android