Dejte si pozor na Zara New Age, profil Instagramu, který slibuje ovlivňujícím oblečení zdarma

Ve svých příbězích jste možná viděli nějaké obrázky Zara New Age, tzv profil z obchodu prádelna co oblečení nabízí Volný, uvolnit pro ovlivňovatelé sledujte svůj účet. Doporučujeme vám být opatrní, protože je to velmi podezřelé.

Před několika lety byl kupón ve výši 150 EUR distribuován na WhatsApp pro Zaru, ale nyní tomu věnuje pozornost módní síť Instagram a uživatelé. Takže se to stalo jeho účelem triky Y Panenka trochu.

Ve skutečnosti to není poprvé, co jsme viděli reklamy na Instagramu, které tvrdí, že Amancio Ortega (zakladatel Zary) dal své jmění. Nyní se tento typ obrázku začíná objevovat také na kanálu Instagram nebo na Stories:

Obrázek - Dejte si pozor na Zara New Age, profil Instagramu, který slibuje influencerům oblečení zdarma

Pouhým sledováním účtu Zara New Age (@zara_newage) každý měsíc dávali oblečení zdarma, karty a dárkové kupóny a také propagovat náš účet. Zvuky příliš dobré, aby to byla pravdaZejména s ohledem na to, že chtějí, abychom měli 200 následovníků.

Některé celebrity si za nahrání fotografie na Instagram účtují 1 milion dolarů, ale to platí pouze pro ty, kdo mají největší vliv na mezinárodní úrovni, nikoli pro průměrného uživatele.

Zara New Age, profil neznámého původu

Slib 100 bezplatného oblečení zní skvěle, ale profil Zary New Age nezobrazuje se obrázek. Je to velmi nový profil s pouze několika příspěvky a nemá velký zájem o propagaci oblečení značky.

Místo toho se snaží sledovat váš účet a propagovat ho v našich příbězích. Ukázalo se, že podobné chování jako účet Vueling, který dával letenky na Instagram, byl podvod.

A v tomto případě vše ukazuje, že Zara není žádný nový věk, je to jen a Způsob, jak získat účet u mnoha sledujícíchpak to bude ekonomicky ziskové.

Jak fungují dárkové účty

I když si nejsme jisti, co se stane s profilem Zara New Age, díky němu můžeme nabídnout zdarma oblečení vlivným s pouhými 200 následovníky. podezřelý jsme před námi podvádění je již velmi časté Na Instagramu.

Normálně se „hákové profily“ obvykle řídí tímto postupem:

  1. Zdarma slibují něco atraktivního: oblečení, letenky, technologie, hodinky …
  2. Používají výmluvu k propagaci značky na Instagramu.
  3. Vždy se nás snaží přimět nás následovat.
  4. Snaží se šířit viry tím, že nás požádají, abychom je zmínili v Příbězích, nebo abychom zmínili přítele v komentáři k příspěvku.
  5. Když dosáhne určitého počtu sledujících, účet je prodán.
  6. Nový vlastník změní jméno a příspěvky.
  7. Okamžitě si tedy otevřete účet s desítkami tisíc sledujících.

Obrázek - Dejte si pozor na Zara New Age, profil Instagramu, který slibuje influencerům oblečení zdarma

Naše doporučení Sleduji Zaru New Ageani pomoci znát, protože se zdá, že podezřelý. Pokud je podvod ověřen, může jej Instagram vypnout, ale někdy se takové účty dostanou na místo určení a jsou prodány jednotlivcům nebo společnostem.

Ty velké ovlivňovatelé Dostává dárky od některých značek ze Španělska, ale pouze profil 200 sledujících Oblečení zdarma každý měsíc je nereálný, proto doporučujeme, abyste byli opatrní. Zara New Age Pokud vidíte Instagram.

Které hashtagy použít k získání více lajků na Instagramu?

Co si myslíte o Zara New Age? Myslíte si, že dá influencerům oblečení zdarma, aby se mohli propagovat, nebo si myslíte, že nedodrží nic, co slíbil?