Dele Alli Challenge se vyvinula, podívejte se, jak vypadá nová virální výzva

Pokud bude v posledních týdnech módní výzva, Dele Alli Challenge. Ale nyní se vyvinul do jiného nová virová výzva je ještě složitější to donutí všechny uživatele, aby se pokusili zjistit, zda toho mohou dosáhnout.

Každý zkouší Dele Alli Challenge, zábavnou hru, která se stala velmi populární na Instagramu a dalších sociálních sítích. Fotbalista, který tímto gestem slaví gól Bylo toho dosaženo s vaším týmem.

Pokud je gesto, kterého se Dele Alli Challenge týká, již komplikované, protože to není tak snadné, jak se zdá, a snaží se ho napodobit, je nyní mnohem složitější verze Někteří hodnotili úroveň expertů Dele Alli Challenge.

Obrázek - Dele Alli Challenge se vyvinul, podívejte se, jak vypadá nová virální výzva

Složitější virový problém

Byl stejný Dele hráčOdtud plyne i název této výzvy, která během několika týdnů ukazuje „odbornější“ vylepšenou verzi jeho světově proslulého gesta s novou fotografií.

30denní pěvecká soutěž se rozšířila na Instagram Stories

Co uživatelé udělali? Zkuste znovu napodobit, abyste zjistili, zda mají dost hbitost v prstech vašich rukou získat novou verzi. S největší pravděpodobností to získáte několikrát později, ne na první pokus.

Jak jsme již zmínili, vypadá to vizuálně snadno, ale když to zkusíte sami nebo požádáte někoho, aby vás to naučil, zjistíte, že je to skutečně obtížné. A tato virová výzva se v poslední době stala velmi populární.

Pravda je, že jednu musíte mít značná flexibilita prstů protože ne každý to může získat a není to nebezpečné jako ostatní. Ve skutečnosti s odkazem na tuto skutečnost přišlo několik velmi vtipných memů se „zlomenými prsty“ a podobně.

Bude to Dele Alli Challenge? Pravděpodobně ne, a to, módní virová výzva Protože je téměř nemožné pokračovat ve vytváření nemožnějších postav pomocí prstů vašich rukou.

„1 + 1 x 1 x 1 + 1, můžete na to odpovědět?“, Nová výzva na Instagramu