Desert Zombie Last Stand pro iPad zabije více zombie

Desert Zombie Last Stand pro iPad zabije více zombie

Vypadá to tak zombie móda více než kdy jindy. Během posledních týdnů jsme viděli skvělé zástupce žánru přicházet do App Store při hledání příležitosti a jsou zjevně dobře přijati. Tentokrát vám doporučujeme, abyste se přežili se zuby. Desert Zombie Final Standje nový horor o přežití pro iPad a iPad 2 plný akce, výbuchů a grafiky, které vám vyrazí dech (pokud to nejdříve nezembie).

Desert Zombie Last Stand pro iPad

Desert Zombie Final Stand Bláznivý a pohlcující zážitek plný akce a hrůzy. Musíte bojovat, abyste přežili v nepřátelském prostředí. Zdá se, že se nenacházíte ve velmi záviděníhodné situaci: Obklopují vás armády dychtivých zombie a žízní po krvi a mozku.

Zažijte nejbláznivější a instinktivnější bitvu, jakou si můžete na iPadu představit. K tomu budete k dispozici arzenál nejnovějších zbranía spoustu obsahu k odemčení: kostýmy, postavy a úspěchy.

To vše doprovází nádherná 3D grafikaposkytuje legendární Unreal Engine, aby posunul zombie hry o krok dále, pokud jde o vizuální efekty, Fotoaparát je ve třetí osobě, což vám umožní sledovat všechny chodce obklopit tě až do konce

Tato hra vás postaví tváří v tvář Nekonečná armáda zombie s jediným cílem: přežití Co nejvíce času. Tito děsiví nesmrtelní přicházejí v různých žánrech, včetně obrovských koncových bossů, kteří vaši nechuť přenesou do nikdy předtím neviděných výšin.

Je tu šílený trailer Desert Zombie Final Stand Pro Apple iPad:

Desert Zombie Last Stand je nekomplikovaná akční hra plná odvahy a krve. Dobře, žádný příběhový režim, ale váš instinkt přežít za každou cenu na rozdíl od jiných. Tato hra má také grafiku infarktu, která vás určitě přesvědčí.

Na iPadizate | IPad hry