Design hodinek Apple Watch na vašem iPhone díky jemné úpravě

Od uvedení Apple Watch Stoupající hlasy o rozhraní se nezastavilyZajímalo by mě, zda bude možné v budoucnu dosáhnout iPhonů.

Vývojář Lucas Menge pro iOS chtěl uživateli přinést aplikaci, která simuluje vzhled Apple Watch, ale jako aplikace je to spíše koníček než cokoli jiného. Zprávy však poskočily, když vyšlo najevo, že došlo k nové změně. Umožňuje vám změnit vzhled iPhonu se vzhledem Apple Watch.

Říká se tomu WatchSpring, toto vylepšení nahradí normální domovskou obrazovkuVypadá celkem plynule a velmi úspěšně, jak nyní vidíte ve videu Nyní na domovské obrazovce s ikonami ve stylu Apple Watch.

Uživatel ukazuje, jak se pohybují ve všech svých aplikacích, může je také přiblížit a otevřít různé aplikace zobrazující úvodní animaci. Pravdou je, že odvedl skvělou práci.

V současné době není tato vylepšení v Cydii k dispoziciale pokud jste příliš zvědaví, můžete si jej nainstalovat sami podle kroků, které vývojář zveřejnil na Redditu. Než se vydám na dobrodružství, chci říci, že se jedná o beta verzi vylepšení, některé úlohy, jako jsou složky, chybí.

Pravda je taková existuje mnoho opačných názorůNěkteří uživatelé iOS mají zájem o tuto novou perspektivu ve prospěch toho, aby Apple u některých budoucích modelů změnil normální rozhraní, zatímco existují další uživatelé, kterým se nelíbí myšlenka mít toto rozhraní a shledávají to velmi málo. funkční.

Souhlasím s tím druhým, ale pokud chce Apple změnit rozhraní na základě této myšlenky, nedělejte změny aby to bylo organizovanější a snadnější při hledání aplikace, myslím, že to změní mnoho kritiků.