Díky obrázku Moto G7 Plus bude zařízení vypadat stejně jako menší verze

Krátce poté, co jsem zveřejnil první Oficiální Moto G7 a potvrďte, že zařízení bude mít zářez ve tvaru kapky, Moto G7 Plus.

Díky publikaci Obrázek Moto G7 Plus Vidíme, že Motorola udrží vzhled mezi oběma zařízeními téměř beze změny, změní pouze velikost obrazovky a případně některé parametry interní konfigurace.

Na základě známých údajů o těchto modelech Moto G7 I když má 6palcovou obrazovku, je variabilní Moto G7 Plus Bude mít obrazovku, která dosahuje 6,4 palce. Za oběma je kruhový detail s označením Motorola, kde musí být připevněn duální fotoaparát a biometrický senzor.

Moto G7 PlusMoto G7 Plus

Na rozdíl od menšího Moto G7 stále není mnoho informací o možných vlastnostech této verze. Aby se odlišil a ospravedlnil možnou vyšší cenu, předpokládá se, že bude mít procesor Snapdragon 670 nebo 710 a 6 GB RAM.

Oficiální oznámení společnosti Motorola se očekává počátkem příštího roku, ale rozhodně Před tímto datem uvidíme zbývající podrobnosti a specifikace Moto G7 Plus a jeho malého bratra Moto G7, které se objeví filtrované..

Jednou z mých nejméně oblíbených věcí na tomto novém členu rodiny Moto je to, že snímač otisků prstů je umístěn na zadní straně terminálu. Oba Moto G6 jako jsou Moto G6 Plus Bylo to nad tlačítkem „Domů“ ve spodní části terminálu. Je zřejmé, že zvětšení displeje způsobilo, že toto tlačítko „Domů“ zmizelo… ale bylo by mnohem chytřejší možností zahrnout tlačítko napájení čtečky.

Zdravím z hloubky bytů.