Dinosauři napadají iPad s aplikací Ultimate Dinopedia

ipad-apps-ultimate-dinopediaNational Geographic překvapením vydáním této aplikace pro iPad, kterou si nadšenci dinosaurů užijí, v App Store.

Ultimate Dinopedia: Nejkompletnější reference o dinosaurech vůbec Je to celé jméno, které této aplikaci pro iPad dal National Geographic. Zní to jako bomba, ale za tímto jménem je skvělá aplikace, která potěší každého, kdo je závislý na světě dinosaurů, včetně vašich dětí.

Obliba pro dinosaury,… Jurský park V roce 1993 a od té doby nás oheň těchto vyhynulých obrů neopustil.

ipad-apps-ultimate-dinopedia-2

národní geografie Má celou řadu aplikací pro iPad v App Store, všechny pečlivě podrobné a vyvinuté ve stejné kvalitě jako jejich slavné dokumenty. Poslední z těchto aplikací Konečná dinopedieje multimediální encyklopedie založená na mezinárodně oceněné knize National Geographic Kids Ultimate Dinopedia.

Zahrnuje několik podrobných karet 700 dinosaurůJe rozdělena na býložravce a masožravce. Obrázky na celou obrazovku, vysvětlení výšky, délky, rychlosti…

ipad-apps-ultimate-dinopedia-4

Může také získat přístup k nejinovativnějším vysvětlujícím videím. paleontologické nálezyHledání v celém obsahu, souvislostech a vztazích mezi různými rodinami dinosaurů a mnoho dalších podrobností, které vás překvapí, vše vysvětleno velmi poučným způsobem.

ipad-apps-ultimate-dinopedia-5

Pokud na vás zaútočila horečka dinosaurů a chcete ji sdílet se svými dětmi, je vaším spojencem Ultimate Dinopedia.

Co si myslíte o této aplikaci? Více aplikací National Geographic na iPadu?

aplikace Dokonalá dinopedie pro iPad Nyní je k dispozici za 4,99 EUR v App Store.

Stáhnout App Store | Dokonalá dinopedie pro iPadUltimate Dinopedia: Nejkompletnější reference dinosaurů vůbec - National Geographic Community