Disk Google byl aktualizován, aby usnadnil přechod z iOS na Android

Před několika lety Apple spustil nový nástroj, který uživatelům Androidu umožňuje přesunout veškerý obsah ze smartphonu Android na iPhone, kromě obsahu chráněného pomocí DRM, jako jsou písně, filmy, knihy … ať vyhraje. V současné době má Google téměř 90% podíl na trhu po celém světě, ale zdá se, že nechce přijít o uživatele a právě aktualizoval aplikaci Disk Google pro iOS, iPhone na zařízení Android, Obsah chráněný technologií DRM je vyloučen.

Pro přístup k této funkci musíme jít do nabídky Nastavení a kliknout na možnost Vytvořit zálohu. V tu chvíli se zobrazí všechna data, která můžeme přenést přímo do našeho zařízení Android, včetně kontaktů, událostí kalendáře a fotografií a videí, která jsme v něm uložili. Udělat toto, může trvat několik hodin, Aplikace navrhuje, abychom nechali zařízení nabité, když je aplikace spuštěna, a samozřejmě to udělejte, když jste připojeni k síti Wifi.

Do spuštění této nové funkce je jedinou možností Umožnit přechod prostřednictvím aplikací třetích stranněco, co díky této nové funkci již není nutné, v poměrně složitém procesu, který vyžaduje, abyste měli po ruce počítač, abyste mohli přesouvat obrázky i videa do nového zařízení.

Noví uživatelé Pixel a Pixel XL měli nativní aplikaci nazvanou Quick Switch Adapter, která uživatelům iPhone umožnila přesunout všechny své informace do nového terminálu Google, ale tato aplikace byla kompatibilní pouze s novým Pixelem. Pokud plánujete provést změnu, Musíte zakázat iMessageAby se zabránilo tomu, že se vám SMS, které vám pošlou, během cesty ztratily, je to nevyřešený problém, který v Apple existuje už několik let.

Disk Google – úložiště

Google LLC

Volný, uvolnit