Dlouho očekávané obnovení profesionální řady Apple iMac Pro

Máme kocovinu Hlavní přednáška z WWDC 2017je prezentace, díky které mnozí z nás chtějí víc a pro mě Apple již nevyrábí Keynotes tak, jak to bylo dříve … Software Keynote je vynikající, chtěli bychom mít mnohem viditelnější novinky. Jo, máme to, jak jsem ti řekl hardwarové novinky: nový iPad Pro, nový domácí oddíl, nové Macy a nový iMac Pro …

Nový Mac zaměřený na dlouho hovořící profesionální trh. Nemůžeme zapomenout na profesionální povahu značky Apple, která je známá pro své použití v mnoha profesionálních aplikacích, zejména v audio a video profesionálech. A pro ty měli kluci v Apple nové eso v náručí iMac Pro, nový profesionální počítač od sousedů. Bude tento nový iMac Pro způsob, jakým mnozí očekávali? Po skoku vám poskytneme všechny podrobnosti o tomto novém iMac Pro: Konečný profesionál.

Nejprve řekněme, že máme co do činění s iMacem, který vypadá stejně jako jeho malý bratr, 27palcový iMac 5K, ano, tentokrát po sérii Pro, Hliník má vesmírně šedou barvu oddělit ji od mezery Ne pro. Kromě toho tentokrát a klávesnice (nová Magic Keyboard s numerickou klávesnicí) a myš barevný Vesmírně šedá Sleduje barvu iMacu Pro. Mimochodem, nová Magic Keyboard iMac Pro nemá žádný Touch Bar, který není součástí balení, i když si nemyslím, že bude v budoucích aktualizacích přidán na dlouho.

Ale co skutečně odlišuje tento nový iMac Pro od ostatních iMaců žádný přebytek, samozřejmě sílu, kterou má. Až 18 jádrových procesorů Intel Xeonje jedním z nejpokročilejších procesorů na trhu, je starý jen několik měsíců. Procesory kombinované s novými Až 16 GB paměti AMD Radeon Pro Vega až HBM2něco k dosažení 11 přesných výpočtů TFLOPS nebo polopřesných 22 TFLOPS. Pravděpodobně vám nic z toho nezní povědomě, ale mluvíme o špičkové technologii a samozřejmě je to zaměřeno na velmi profesionální publikum, takže můžete získat představu v Keynote. Demo pro iMac Pro bylo vyrobeno zaměstnanci Industrial Light & Magic odpovědnými za vizuální efekty Star Wars..

Přidejme 128 GB ECC paměť, až do 4 TB úložiště SSD„A společně čtyři porty Thunderbolt 3 jako externí rozhraní pro zvýšení výkonu: 3 další 5K obrazovky, více výkonu externí grafiky … Pokud vám dojde 3 porty Thunderbolt a úložný prostor iMac Pro, budete mít také připojení 10 Gigabit Ethernet. Dva výkonné ventilátory spolu s přepracovaným designem větrání v tomto novém iMacu Pro nic neudusí.

Je zřejmé, že vše má cenu a ano, vždy můžeme říci, že najdete mnohem levnější věci za poloviční cenu, to mi připadá jako docela drahý iMac Pro, ale samozřejmě tomu musíte rozumět. to není pro každéhovýsledky nám řeknou, kam až mohou zajít … V prodeji bude v prosinci Od 4 999 $ (Nyní můžete hrát, abyste si přizpůsobili iMac Pro se vším, abyste viděli konečnou cenu), takže nyní jen Počkejte až do konce roku, než uvidíte první testy, abychom dostali dlouhé zuby.