Dokážete na svém zařízení Android hrát Call of Duty Mobile? Najít…

Na celosvětové vydání Call of Duty Mobile je stále méně času. Samozřejmě, že je jedna z nejočekávanějších her pro Android tohoto roku. Aktuálně je COD Mobile k dispozici ke stažení beta verze v Peru. Díky tomu si to už mnoho uživatelů vyzkoušelo a jsou známy minimální požadavky na hraní.

Tato hra je zdarma, ale nelze přehrát na všech zařízeních Android. Hráči musí mít Android, který splňuje minimální požadavky pro bezproblémové spuštění hry. Chcete vědět, jestli si můžete zahrát Call of Duty Mobile s Androidem? Zde uvádíme nezbytné požadavky, abyste je mohli prozkoumat.

Minimální požadavky pro hraní Call of Duty Mobile na Androidu jsou:

Pokud chcete správně hrát Call of Duty Mobile, rychlé a plynuléVaše zařízení Android musí mít alespoň následující funkce:

  • Procesor Snapdragon 600, Kirin 700 nebo jakýkoli jiný ekvivalent nebo vyšší.
  • Grafická karta Adreno 506, ekvivalentní nebo vyšší.
  • 2 GB RAM paměť.
  • Pro instalaci potřebujete 3 GB volného úložného prostoru.
  • Android 5.1 nebo vyšší.

Hra s těmito minimálními vlastnostmi, 30 sn./s. COD Mobile naštěstí umožňuje změnit kvalitu grafiky, aby vypadala lépe a běžela na 60 FPS, ale k tomu budeme potřebovat více RAM, lepší procesor a lepší GPU.

Call of Duty®: Mobile

Telefony Android, kde můžete hrát COD Mobile (příklady)

Call of Duty mobilní hra pro Android

Výše uvedené jsou pouze minimální požadavky, které nejsou povinné. To znamená, že můžete hru otestovat na mírně nižším mobilním zařízení a pravděpodobně to bude fungovat. Například my Vyzkoušeli jsme to na Redmi 5 (se Snapdragonem 450) a fungovalo toProtože splňuje požadavky na grafickou kartu, je jednou z nejdůležitějších.

Bude fungovat stejně hladce jako jakékoli mobilní zařízení střední a vyšší třídy za poslední roky. Poznámka Redmi 7. V mobilních telefonech základní úrovně, například 2 GB RAM Redmi 7a, Moto E6 nebo Samsung J4 COD Mobile může mít problémy. Zejména proto, že procesory a grafické karty těchto telefonů nemohou spouštět hry tohoto kalibru.

Na kterých iPhonech se bude Call of Duty Mobile hrát?

cod mobile na iphone

Pro další informaci, Call of Duty Mobile pouze pro iOS k dispozici pro iPhone 6 a další nejlepší iPhony. Samozřejmě na iPhonu 6 bude hra běžet na 30 FPS, zatímco hra na iPhone 7 nebo novější na 60 FPS. Je nutné mít zařízení iOS 9.0 nebo vyšší.

Dejte nám tedy vědět: Máte, co je potřeba k hraní Call of Duty Mobile?