dokonalá motocyklová hra

superkiky2014

Už víte, že když vidím hru nebo aplikaci, která za to stojí, vždy se mi líbí sdílet s ostatními a tak budou moci pomoci komunitě nebo si ji jednoduše užít. Pravděpodobně někteří z vás už o dnešní hře věděli, ale pro ty, kteří ne, to stojí za to.

Je to nejlepší motocyklová hra, kterou jsem mohl pro Android vyzkoušet. Superbike 2014 Jedná se o rekreaci mistrovství světa superbiků, kde závodíte s upravenými sériovými motocykly. Nejlepší na hře je její cena: je zdarma. Jako velmi dobrá tvrdá hra tu budeme platby v aplikaciale nebudou se muset účastnit několika závodů.

214

Ve hře můžeme spustit šampionát se stejnými testy hlavní ceny. než ve skutečnosti je. Budeme se moci kvalifikovat ve dvou kolech a hrát dva závody o Grand Prix na stejných okruzích jako na mistrovství světa.

Veškerá hratelnost této hry je velmi dobrá, i když to potřebujeme adaptační křivkaJe to složitější než automobilová hra. I tak se můžeme aktivovat režimy nápovědyJe pro nás mnohem snazší převrátit se a zabrzdit v zatáčkách. Ovládací prvky, které nám nabízí, jsou také velmi různorodé a samozřejmě existuje jeden, který nám vyhovuje.

Grafika v této hře je úžasná. My máme pěkný detailjak na motocyklech, tak na krajině a trati. Velmi dobré animace a skutečné fotografie mezi uploadem a uploadem. Velmi dobré podrobnosti o pilotech se všemi daty. Celkově grafický výsledek 10.

Jak je u tohoto typu hry běžné, budete potřebovat terminál s dostatečným výkonem Umět správně podávat výkon, protože jeho zpoždění je velmi nepříjemné. Funguje perfektně na mém OnePlus One a nevidím žádné známky únavy.

Doporučuji hru vyzkoušet, protože je velmi doporučená a určitě vás spojí se stylem hry a úspěchy, které má.

Oficiální mobilní hra SBK14 Oficiální mobilní hra SBK14

Jak to? Znáš ho?