Domácí mazlíčci pro iPhone a iPad: Vzdělávací hra pro děti

Domácí mazlíčci pro iPhone a iPad: Vzdělávací hra pro děti

Trh s aplikacemi Apple nabízí všechny druhy kategorií. Nástroje a nástroje pro iPhone a iPad To nám trochu usnadňuje život. Tentokrát jsme kategorie vzdělávacích her najít skutečný klenot: Domácí mazlíčci v domě.

Tato přátelská a veselá hra udrží ty nejmenší doma učit se jazyky interaktivním a zábavným způsobem při umisťování každého zvířete tam, kam patří. Kromě toho, že se učíme další jazyk, Znají také další aspekty přírody a fauny planety, na které žijeme

Domácí mazlíčci (1)

Domácí mazlíčci doma, jedinečný nástroj pro studium jazyků

Najdeme jej na obrazovce Domácí mazlíčci roztomilé zvířecí ilustrace a dole dva jazyky, ze kterých si můžete vybrat.

Z této malé nabídky děti si budou moci vybrat jazyk, který se chtějí naučit. Musí si vybrat primární a sekundární jazyk. Dostupný: Španělsky, anglicky, francouzsky a německy.

Domácí mazlíčci (2)

Při hraní tedy mohou se bavit učením různých jmen zvířat Přeloženo do španělštiny a angličtiny nebo například do angličtiny a němčiny.

Jedním z aspektů, které děti budou nejvíce milovat, je hudební oddělení, atmosféra je mimořádně uvolňující. Domácí mazlíčci v domě umožní malým dětem soustředit se a soustředit se na hraní a hádání zvířat.

Domácí mazlíčci (3)

Příběh zaměřený na téma hry nám říká: barevný balón našel a zachránil některá zvířata Ti, kteří zmizeli z celého světa, ale bohužel nevědí, kde žijí …

Děti v mazlíčcích, Pomozte bublině vrátit zvířata na místo jejich původu Když uvidíte ručně kreslenou krajinu (mimochodem velmi krásnou), musíte vybrat zvíře z kruhů, které se zobrazí napravo od pohledu.

Recenze videa

Zde je video recenze, abyste viděli, jak vypadá tato vzdělávací hra pro iPhone a iPad:

Když se například objeví zasněžená krajina, budete si muset vybrat tučňáka. Pokaždé, když stisknou obrazovku, aby provedli nějakou akci zazní zvukový efekt každého zvířete Hra Pets in Home má také velmi dobře navržené animace.

Stručně řečeno, je to ideální vzdělávací hra pro děti. Budou se skvěle bavit učením a hraním jazyků. Důrazně doporučujeme, abyste si jej stáhli, je zdarma a kompatibilní s iPhone, iPad a iPad Mini.

Domácí mazlíčci (4)

Co se nám líbilo nejvíce

  • Dokonalá hudební scéna, typografie a ilustrace.
  • Je to skvělý nástroj pro děti, které se učí a zároveň se baví.

To nejméně milujeme

  • Myslíme si, že lze přidat delší věty, aby se děti mohly naučit více slov a dokonce přidávat nové jazyky.

Stáhněte si domácí mazlíčky

Tuto vzdělávací hru pro vaše děti, neteře nebo vnoučata můžete získat z následujícího nástroje ke stažení:

Sdílejte tento článek se svými přáteli a rodinou prostřednictvím různých sociálních sítí v horní části tohoto příspěvku. Co si myslíte o Aniamls doma?