Doogee S90 je prémiový mobilní telefon. To jsou vlastnosti a cena

Asijská společnost Doogee Nový rok 2019 začíná uvedením působivého robustního smartphonu. O Doogee S90je silná střední třída s pevnou konstrukcí a modulárním designem. Nový S90 Vydáno s 4 doplňky nás „Moto Režimy“Od společnosti Motorola … a pro tuto společnost velký skok.”

Vlastnosti Doogee S90

Budeme vědět Vlastnosti Doogee S90

Design a odolnost

Terminál vypadá velmi atraktivně pro odolný mobilní telefon. Na obrazovce je zářez a tenké okraje. Profil terminálu je 14,10 mm silný a není špatný pro tento typ zařízení. Pokud jde o materiály, rám je vyroben ze slitiny titanu a rohy kombinují odolný plast a gumu. Mobilní telefon je dodáván v černé a oranžové barvě.

Všechna připojovací místa jsou chráněna proti vodě a prachu. Obrazovka je pokryta sklem Gorilla Glass 4, Kromě toho Ochrana IP68K (odolnost proti vodě a prachu) a IP69K (odolnost proti ponoření, vysokým teplotám a jemnému prachu) a Vojenská certifikace MIL STD 810G (odolává silným nárazům, vibracím, ohybu, korozi nebo vysoké vlhkosti). Působivé … Takže máme smartphone určený pro vysoce aktivní lidi, kteří dělají extrémní sporty nebo drsnou nebo těžkou práci.

Doogee S90, výkonný a odolný mobilní telefonDoogee S90, výkonný a odolný mobilní telefon

obrazovka

Obrazovka Doogee S90 typ IPS LCD Velký Úhlopříčka 6,18 palce A společně Rozlišení Full HD + 2246 × 1080 pixelů. Hustota pixelů 403 PPI Je to také skvělá hodnota. Citace poměr obrazovky k tělu 71%ideální pro tento druh mobilních telefonů.

Paměť, procesor a operační systém

Jako hardware, mobilní zařízení, Procesor MediaTek Helio P60 Při 2,0 GHz je mnohem výkonnější než tradiční P23 běžně používaný společností. Je doprovázena grafickou kartou Mali G72 MP3 800MHz. Citace Paměť Doogee S90velkorysý 6 GB LPDDR4X RAM a 128 GB ROM úložiště, typ eMMC 5.1. Karta microSD také může toto úložiště zdvojnásobit, a to až na 256 GB … A operační systém má Android 8.1 Oreo.

Baterie a příslušenství „Režim napájení“

Baterie Doogee S90 impozantní Kapacita 5050 mAh a mají technologie rychlé nabíjení a 10W bezdrátové nabíjení. Ale existuje také příslušenství, “Režim napájeníNabízí nám vyměnitelnou baterii, která má alespoň jednu věc 5 000 mAh. To v kombinaci s 5050 mAh mobilní baterie nám dává celkovou kapacitu až 10050 mAh. Tato externí baterie nabízí další 2 dny autonomie … Skvělé!

“Režimové” fotoaparáty a příslušenství pro noční vidění

Hlavní fotoaparát Doogee S90 duální a var 16MP + 8MP senzory SamsungS clonami f1,8 a f2,0. Má také funkce PDAF, technologii AI, quad flash, video 1080p při 30 fps a tlačítko pro pořizování fotografií. Citace fotoaparát pro selfie od Sony 8MPS clonou f2.0 a úhlem snímání 90 stupňů. Tento fotoaparát také postrádá technologii AI a infračervený režim.

Ale navíc, a “Režim” příslušenství pro fotoaparátumožňuje fotografovat za špatných světelných podmínek nebo za úplné absence světla.

Doogee S90 obsahuje vroubkovaný displej Full HD +Doogee S90 obsahuje vroubkovaný displej Full HD +

Spojení

Odkaz máme uvnitř 4G VoLTE Cat 7, WiFi dual band n, Bluetooth 4.2 a GPS navigace, AGPS a GLONASS. Na S90 NFC Anonymní. Slot pro dvě SIM karty a moderní na fyzických připojeních Port USB typu C.. K dispozici je snímač otisků prstů i odemčení obličeje. K dispozici jsou také senzory pro barometr, gyroskop, kompas, světlo, blízkost a akcelerometr. Příslušenství dodávané s mobilním zařízením je USB C adaptér do 3,5 mm jacku a USB C adaptér do USB 2.0 portu.

Herní režim a režim vysílačky

Pokud jde o další dva režimy, Herní mód jeden herní ovladač s joystickem, dpadem a Bluetooth. Mobilní telefon má klíč „SOS“, který může varovat pohotovostní služby (hasiči, policie nebo sanitka). Když je gamepad připojen k mobilnímu telefonu, toto Tlačítko SOS hra se stává klíčem a «Herní mód»(Blokuje oznámení a hovory).

JE Režim rádia Jedná se o digitální rozhlasovou stanici pro jednoduchou a rychlou komunikaci bez telefonní sítě a pokrývá frekvenci mezi 400–480 MHz s vysokou citlivostí -120 dB / mt. Tento režim umožňuje komunikaci na vzdálenost 6 až 10 kilometrů. Zařízení podporuje soukromé a skupinové hovory. Osoba, se kterou komunikujete, však možná bude muset mít stejné vybavení (digitální stanice Doogee S90 +), protože společnost o tom neposkytuje podrobnosti.

Doogee S90 a cena modů příslušenství

JE Cena Doogee S90 Jeho výměna bude kolem 263 eur. Společnost nabízí „balíček“ se čtyřmi doplňky Mod za přibližně 350 EUR. Režimy Doogee brzy budou v čínských online obchodech.

Doogee S90 nabízí 4 různé režimy příslušenstvíDoogee S90 nabízí 4 různé režimy příslušenství

Kde koupit Doogee S90

Chtěli jsme říct, že je to možné Kupte si Doogee S90 Internetový obchod Efox za opravdu skvělou cenu 254,99 EUR. Ahh a od té doby běž rychle Tato nabídka bude platná pouze od 4. do 10. března.

Výsledky a názory na Doogee S90

Doogee S90 Příjemné překvapení mezi odletovými terminály 2019. Samotný telefon je docela působivý a některé doplňky jsou opravdu užitečné (celkem jsou 4 režimy, jak vidíme). Nový S90 by mohl být vážným konkurentem nedávné minulosti. Ulefone Armor 6je další terminál svého druhu.

Oficiální stránka Doogee.