DOTA Underlords je nyní na Google Play

Svět videoher se extrémně rychle přizpůsobuje odvětví smartphonů. Fortnite, PUBG Mobile, Pokémon Go, Minecraft … Většina her, které se v poslední době stále více připravují čelit tomuto druhu výkonu. Dnes mluvíme o jednom Automatické šachy Zobrazeno světu jako jeden z nejočekávanějších uživatelů: DOTA Underlords je nyní k dispozici ke stažení na Google Play.

Před několika dny společnost Valve překvapila vydáním hry DOTA Underlords. Automatická šachová hra založená na populárním titulu DOTA 2. V pravém slova smyslu se společnost rozhodla spustit hru globálně a nyní je k dispozici ke stažení v obchodě Play. Řekneme vám všechny podrobnosti.

Společnost Valve představuje DOTA Underlords jako nový trendový automatický šach

Pro ty, kteří to nevědí, jsou automatické šachové hry jakýmsi deskovým tahovým bojem, který má podobnosti s tím, co vidíme v šachu. Jakmile bude tento bod oznámen, můžeme se plně ponořit do nové videohry DOTA Underlords. Je založen na vesmíru DOTA 2, který obsahuje každou ze svých postav.

Tato hra je velmi jednoduchá a zahrnuje vícebodový mechanismus. Nejprve najdeme PvP bitvy cproti ostatním hráčům jako nejoblíbenější způsob pro uživatele. Jedná se o velmi podrobné bitvy, ke kterým lze přistupovat z mobilního telefonu i počítače. Pro ni, je vyžadováno příslušné připojení k internetu. Ale to nejlepší na cvičeníl Offline herní režim proti stroji, Sekce, kde mohou podrobně poznat všechny postavy a řídit tak jejich schopnosti.

V současné době společnost Valve vydala pouze beta verzi DOTA Underlords a je k dispozici ke stažení na Google Play. Strategie společnosti je jasná: Získejte náskok před svými nejbližšími konkurenty a získejte dobré zkušenosti mezi uživateli. Není známo, kdy dorazí oficiální vydání, ale pravděpodobně se o něm dozvíme v příštích několika týdnech.

Dota Underlords Dota Underlords