Dotykové objekty Minecraft Earth již nebudou překvapením …

Minecraft Earth je momentálně rozšířená realita. Jeho globální dostupnost prostřednictvím Google Play je však stále omezená, ale APK můžete získat odtud.

Minecraft Earth je o budování budov samostatně nebo s přáteli, stejně jako o sbírání předmětů, které vám umožní tyto struktury postavit. Později, dotykových předmětů.

hmatatelné Jsou to objekty, které můžete najít při cestování po mapě, a tak s nimi můžete komunikovat dotykem. Obvykle, vše, co se ve hře objeví, je hratelné, takže nalezení těchto objektů nebude obtížné.

Pokud nějaký najdete, budete jej muset několikrát stisknout. odhalit, co je uvnitř. Obsah těchto objektů může být velmi různorodý a jejich obsah neznáme, dokud s nimi nebudeme interagovat a nezměníme je ve skutečná pole překvapení. Je tak rozmanitá, že někdy můžete dokonce získat zdarma rubíny.

Jelikož je toho tolik, musí být po ruce Průvodce, který vás osvěží o dostupných hratelných žánrecha jejich obsah. A to je přesně to, co přinášíme.

Hmatové typy nalezené v Minecraftu Země

Druhy výčepů minecraft earth

Mezi seznamem položek a položkami, které najdete v těchto objektech, najdete mnoho podobností s běžnou verzí Minecraftu, takže zatím čekejte několik překvapení. Je ale zajímavé se s nimi setkat:

  • Tráva: Doteky s trávou vám dávají různé rostliny, jako je půda a tráva, květiny a různé druhy plevelů.
  • Skála: Tyto dotykové předměty vám poskytnou vše od žuly po andezit a běžné dlaždice. Můžete také získat písek a červený kámen interakcí s nimi.
  • Že: tento muž sdílí některé prvky s dotyky trávy, ale rozdíl je v tom, že pokud máte úl, můžete dostat lilii a vodu.
  • Stromy: Díky modemu Minecraft biome, který je také k dispozici na Zemi, můžete získat dřevěné kulatiny, ale někdy získáte také mladé stromy, které se budou lišit v závislosti na oblasti, kterou navštívíte.
  • Truhly: Jedná se o krabice s užitečnými předměty a bloky, se kterými můžeme bezproblémově komunikovat a které budou obvykle ve hře zabudovány.
  • Gangy: poslední hratelný typ položky dostupný ve hře. Je to ten, který vám umožní získat všechny klasické předměty Minecraftu, jako jsou prasata, kuřata, ovce a krávy.

Vzácnost položky, která má být zvážena

Sbírka předmětů Minecraft Earth

Je třeba říci, že stejně jako existují různé typy hratelných předmětů v Minecraftu Zemi, mají i předměty, bloky a mobové. variabilní rarita. Tato kvalita bude určovat vaši pravděpodobnost získání některých věcí ve hře, některé lze získat snáze než jiné.

Způsob, jak zjistit, že předmět je vzácný, je jít do batohu a zkontrolovat jeho barvu. rámeček obklopující předmět. Barvy, které definují vzácnost položky, jsou od nejvyšší po nejnižší: fialová, modrá, zelená a bílá.

Doufám, že se vám tento malý líbil Hmatový průvodce světem Minecraftu. Pokud chcete něco konkrétního, zkontrolujte komentáře a řekněte nám, Co chceš vědět?