Dr. Mario World, nová hra Nintendo pro Android

Včera nám společnost zabývající se konzolami a videohrami zanechala zpoždění Mario Kart, jedné z nejočekávanějších her celého roku. O několik hodin později oznámila japonská divize zásadní zprávy o dalších dodávkách. Nyní víme, že Nintendo připravuje novou hru, která bude mít název Android. Dr. Mario svět. Ačkoli některé tipy lze vidět ve zveřejněné tiskové zprávě, v současné době toho o této hře moc nevíme. Nintendo Japonsko. Hry nabízené společnostmi tohoto kalibru na mobilních platformách v nás zanechávají dobrý vkus, ale Super Mario Run není jejich nejlepším příkladem.

Tato hra byla vydána dne: IOS a Android Není to příliš úspěšné. Hra nenásledovala dynamiku originálu, a proto její adaptace na dotykové obrazovky nebyla příliš oceňována. Také to byla téměř povinná výplatní hra, Ve bezplatné verzi můžete hrát pouze jednu úroveň.


Jak můžete automatizovat funkci WiFi telefonu Android?


Dr. Mario World dorazí v létě pro Android a IOS

Tisková zpráva, vaše nová hra Přijde pro Android i IOS. Samozřejmě v současné době nevíme, jestli v jakémkoli operačním systému bude nějaké privilegium. Předpokládané datum spuštění počátkem létatakže si budeme muset počkat několik měsíců, než si budeme moci hrát na našich telefonech.

Samozřejmě možná nebudete muset trávit příliš mnoho času učením dynamiky a některých detailů hry. Právě teď to můžeme jen vědět Bude to logický typ a lze jej stáhnout zdarma. To ano, to neznamená, že můžete hrát všechno bez nutnosti platit.

Bude přeloženo do několika jazyků a Zasáhne více než 60 zemí. Španělsko není potvrzeno, ale určitě bude ke stažení s vědomím, že existuje potenciální trh. Název nám moc nezanechává stopu, ale můžete to vidět na logu hry modré a červené pilulky.

Momentálně čekáme na společnost zveřejnit nějaký video ukázku Můžeme se tedy podívat na hratelnost a dynamiku této nové hry, která vyjde v létě.


Kupte si nejlevnější microSD: 16 GB, 32 GB, 64 GB …


Zdroj | Nintendo