DrawYourself, nová výzva na Instagramu

Nedávno a nový virový na sociální síti Instagram. Je to o tom, že se nakreslíme, a to Nakresli se, Nový výzva na instagramu.

Tato jednoduchá výzva DrawYourself Kreslicí nástroje tyto nabídky Instagramové příběhy, ale počínaje základnou předdefinovaného tvaru. Je to humanoidní postava s velkou hlavou, očima se dvěma hroty a slabým úsměvem.

Vyvinula se výzva Dele Alli Challenge, podívejte se, jaký je nový virus

Chcete-li se zúčastnit výzvy DrawYourself, pěstuj svou loutku Již přizpůsobené, kombinované s jiným obrázkem stejného základu a hashtag #DrawYourselftakže řetězec pokračuje.

Mnoho lidí nahraje své vlastní tím, že počítá tisíce příspěvků s hashtagem #DrawYourself.

Nová matematická výzva, kterou uvidíte v příbězích Instagramu „Najděte správný výsledek“

I když to vypadá nový, tento nápad pochází z podobného vyjde na světlo 4chan Ačkoli předchozí výzvou byla jiná kresba, záměr byl stejný. Zahrnovalo to také kreslení se jednoduše a na předem definovaném základě.

Obrázek - DrawYourself, nová výzva na Instagramu

Logicky je rozšíření současné výzvy mnohem větší kvůli omezením z roku 2009, protože je omezeno na uživatele 4chan, ale vidíme, že základna je podobná.

Je to zábavná výzva, kterou lze zvládnout během několika minut a překvapí naše sledující a pobaví se na jejich kresbách. Pamatujte si jméno, jmenuje se DrawYourself, nejnovější výzva Instagramu.

30denní pěvecká soutěž se rozšířila na Instagram Stories

Co si myslíte o Instagramu DrawYourself Challenge? Připojíte se k DrawYourself nahráním své kresby na Instagram?