Dropbox byl pro iOS zcela obnoven, ale stále nefunguje správně

Dropbox To byl zlom ve světě „mraků“ a po dlouhou dobu jsme viděli Dropbox jako skutečný cloud, rychlý a snadno použitelný, i když některé byly více a jiné méně. Když se do hry dostaly iCloud Drive a Google Drive, vše se změniloCož výrazně napodobuje metody, které Dropbox funguje.

To je důvod, proč tým Dropbox chtěl vylepšit aplikaci tím, že má mytí obrazu a je plně integrován do iOS. Navzdory aktualizaci, kterou obdržela 10. října, je pravda, že aplikace nadále přináší určité problémy.

Upraveno bylo nejen logo, ale také mnoho obsahu v aplikaci Rozlučte se s otevřenou iniciativou iOS, konečně s cheumorfismem, aby vše bylo mnohem plynulejší díky ohromujícím barvám a odstínům. Postupně více aplikací předčí ostré a křivky log, které jsme viděli několik let.

Nyní máme poutavý nový vzhled – aktualizovali jsme obrázky našich aplikací o živé barvy, ručně kreslené obrázky a jasné logo. Doufám, že díky těmto novým obrázkům budou běžné aspekty vašeho života výjimečné.

Je nám líto, i když tvrdíte, že jste vyřešili problém s exportem videa a chybu na tlačítku vrátit se Pravdou je, že při prohlížení souborů v .TXT má mnoho uživatelů problémy se synchronizací a aplikacemi Evidence Apple má stále chyby v manipulaci se soubory Dropboxu, když máme individuální účty. Bez ohledu na to však nejde o skutečný problém s Dropboxem, ale spíše o to, že nabízí směšné plány úložiště. Pro uživatele ulice, pokud vezmeme v úvahu konkurenci.