"Druhý den jsem našel tento mobilní telefon na ulici"nový virální Twitter

Zdá se, že se jedná o normální text tweetu, ale skrývá se za něčím, co zmátlo tisíce lidí. „Tenhle mobilní telefon jsem ten den našel na ulici“ Tweet s více než 60 000 retweetů, kde každou minutu přidáte několik dalších.

Je to, jako by všechno v životě mělo svůj začátek, stejně jako tento příběh. Pokud vidíte tento tweet na své časové ose cvrlikáníZde vám řekneme, kde se tento virus narodil.

Co je #DeleAlliChallenge?

„Tenhle mobilní telefon jsem ten den našel na ulici,“ je záhadný tweet

S nejčistším stylem Manuela Bartuala, kterému je dnes jeden rok v prázdninovém pruhu, se této dívce (@nelagarnela) podařilo vytvořit příběh, ve kterém tisíce lidí ztratily vazby.

Všechno to začalo čitelným tweetem:

Obrázek - & quot;  Našel jsem tento mobilní telefon na ulici druhý den, nový virální Twitter

Zatím vše vypadá neškodně a prakticky normálně. den za dnem Twitterale tím to nekončí. Tento uživatel otevřel vlákno, ve kterém vysvětlil podivné události, které objevil v důsledku zapnutí svého mobilního telefonu.

Zjistil, že má velmi málo sociálních sítí, pouze jeden profil na Facebooku a jeden profil na Instagramu a vy nemáte WhatsApp.

Pomalu spojoval tečky a narazil na záhadné telefonní číslo, a když zavolal na telefonní číslo, bylo slyšet něco opravdu zvláštního a mužský hlas. Vyžádáno 12 dílů a zaslat klíč. Odtud byl virový tweet plný tajemství a každou sekundu získával retweety.

Virová parodie na Twitteru „Neuvidíte ho v televizi, protože není youtuber nebo fotbalista“

Se svými následovníky Virová série na TwitteruJelikož se jedná o souřadnice, začali se učit, že každá zpráva v mobilním telefonu patří k místu. Naproti tomu viděl, že každá fotografie na jeho profilu Instagram patří k jedné z těchto souřadnic.

Všechny tyto vtipy jsou velmi dobře zpracované a organizované, což vede k virálnímu přístupu, o kterém všichni mluví. Takže pokud vidíte „Tenhle mobilní telefon jsem ten den našel na ulici.“, víte, odkud to přišlo.

Stačí provést jednoduché vyhledávání cvrlikání Na internetu jsou parodie, které vidí účinek a všechny stejné, které nemohou chybět.

“Musím to říci, protože PŘEKLÁDÁM”, tak začínají všechny tweety účastnící se virálního přenosu.

Jak mohu zobrazit aplikace s přístupem na Twitter?

Pak přišel Photoshop a vyléčil stav tohoto viru. Nemohli chybět memy a vtipy.

Bartual odstraněn z domén, aby uvolnil cestu Twitter je virální Pokud vidíte podobný tweet na vaší časové ose a na vaší časové ose, víte, odkud pochází. Bezpochyby, „Tenhle mobilní telefon jsem ten den našel na ulici“nejvlivnější tweet okamžiku

Anketa Ikera Casillasa o tom, zda dosáhl Měsíce, se šíří na Twitteru

Viděl jsi tweet? Věděli jste, že Twitter virál o mobilním telefonu na ulici? Co si myslíte o virals?