Dvě bezplatné hry pro Android, které můžete mít v mobilu

hry pro android zdarma

Víme, že hraní her je pro vás důležité a je důležité mít výkonný mobilní telefon, abyste mohli trávit čas hraním různých her. Najít dobré hry v systému Android není snadné, najít je zdarma je mnohem méně. Pokud patříte k lidem, kteří mají potíže s placením za aplikaci, musíme vám sdělit, že vám unikly skvělé možnosti na Google Play. Dnes vám necháme 2 bezplatné hry pro Android.


Filtry Snapchat na Samsung Galaxy S8 pro Instagram


Oba jsou skvělá zábava. Jeden z nich právě přišel na Google Play s dynamikou, o které víme, že si ji zamilujete. Ten druhý nějakou dobu trvá, ale museli jsme za něj zaplatit téměř 3 eura. Nyní ji vývojář nabízí zdarma, Stává se zcela bezplatnou dodávkou bez nabídek. Bez dalších okolků se seznámíme s těmito dvěma hrami zdarma pro Android.

NOVA Legacy, jedna ze dvou bezplatných her pro Android

Pokud vás baví akce, válečné hry a futurismus, máte štěstí. NOVA Legacy konečně přišel na Android. Jedná se o plnohodnotnou střílečku, ve které můžeme střílet, skákat a bojovat. Pravděpodobně znáte ságu Halo pro konzoly a PC. Hra z Halo, i když ji nelze zakoupit. Tato hra má několik krátkých úrovní, aby byla rychlá a snadná. Pokud nevidíme grafiku velmi dobrou a lepší kvalitu, kvůli prostoru, který zabírá. I když si myslíte, že ve vašem zařízení zabírá spoustu místa, váží něco přes 20 MB, takže byste si jej neměli nic mazat, abyste si jej stáhli. Nepochybně jedna z našich oblíbených her s touto dynamikou.

Warp Shift je nyní zcela zdarma

Warp Shift je logická hra, ve které musíme postavě pomoci. Cílem hry je vést vás na portál, který vás přenese na další úroveň. Musíme to udělat přesunutím různých kostek různých barev s různým výstupem. Ačkoli je to na začátku jednoduchá hra, uvidíme, jak se bude obtížnost s postupujícím postupem zvyšovat. Má velmi dobrou grafiku, atraktivní soundtrack a bude těžké se nudit. Warp Shift doposud stál na Google Play enormní 3 eura. ale vývojář se rozhodl ji nabídnout zdarma. Toto není nabídka, takže ji můžete navždy získat zdarma na všech svých zařízeních. Přesto, že je poměrně velký, je to jedna z nejvíce doporučovaných bezplatných her pro Android a musíme si ji stáhnout přes Wi-Fi.


Samsung bude vyrábět obrazovku iPhonu 8


NOVA Heritage | Google Play

Warp Shift | Google Play