Dvě hry zdarma pro lepší podporu návratu do práce

Poté, co jsme strávili o něco delší víkend než obvykle, je čas vrátit se k odpovědnosti, ale v těchto situacích je návrat do práce mnohem těžší než obvykle. Ale Novinky pro iPhone jsme ve všem a navrhujeme návrat k normálu, aby to bylo snesitelnější dvě zábavné hry zdarma po omezenou dobu.

Využijte Wi-Fi v kanceláři nebo se omluvte, udělejte si přestávku a stáhněte si dvě hry, které vám dnes představujeme. Nejprve byste samozřejmě měli vědět dvě věci. Nejprve si pospěšte, protože se jedná o nabídky na omezenou dobu a jejich platnost můžeme zaručit pouze při zveřejnění tohoto příspěvku. Za druhé, protože tyto hry jsou zábavné, doporučujeme vám, abyste nepřehlédli hodiny, abyste se nezapomněli vrátit do práce.

Gangsterská babička 3

Začínáme s Gangsterská babička 3Toto je hra, kterou jsem již naznačil na obrázku zobrazujícím tento příspěvek. Připravte se na to Zábavná a vzrušující hra, ve které převezmete svoji identitu, nic víc než gangsterská babička a nic méně. Ubohá žena, která kdysi vyrazila vyloupit banku, se zřejmě vzdala svých zločinů, ale „démonická společnost“ vládnoucí světu ji není ochotna nechat na pokoji, takže Granny Gangster se bude muset vrátit. akce.

Aplikace již není k dispozici v App Store

The Blocking Dead

Pokud vám název této hry zní povědomě, už víte, o co jde. Raději budete vědět, co je tím inspirováno. S 70 úrovní obtížnosti a jednoduchá a intuitivní herní mechanika, Blockind Dead jeden logická hra Musíte zničit zombie, než se mozek dotkne země. Síla gravitace a vaše rychlost budou velmi důležité. Zní to snadno, že? Nenechte se zmást.

Blocking Dead: Zombie Tower (AppStore Link)

Blocking Dead: Zombie Tower

Nakreslil Rogers

Volný, uvolnit