Eddy Cue předvádí iPad Pro na konferenci Dropbox

Vedle plánování spuštění iPadu Pro v listopadu se manažeři účastní také široké škály rozhovorů. Skvělá marketingová strategie na jeho posledním rande Eddy znamení Na konferenci Dropbox.

V tomhle konference DropboxEddy Cue (senior viceprezident společnosti Apple pro software) předvedl iPad Pro a hovořil s generálním ředitelem společnosti, která vytvořila aplikaci pro cloudové úložiště a služby pro iPhone a iPad.

Eddy znamení

V rozhovoru mezi Drewem Houstonem a Eddym Cueem byla diskutována široká škála témat, výhody přinášení aplikací do iOS místo jiných platforem, přizpůsobení novým technologiím a samozřejmě iPad Pro.

Eddy Cue hovoří o inovacích pro iPhone

Eddy Cue mimo jiné vysvětlil, že jednou z výhod práce se systémem iOS je, že „každý se aktualizuje opravdu rychle“. Mluvil také o víře trh se dosud nepřizpůsobil na 100% k novým technologiím.

V určitém okamžiku konverzace Eddy Cue uvádí na trh iPad Pro a ukazuje jej Drew Houston, povzbuzující veřejnost, aby věnovala pozornost. CEO Dropboxu zmínil novou aplikaci Paper, která bude skvělým editačním nástrojem pro iPad Pro.

iPad Pro

Apple manager vysvětlil jak společnost byla vždy proti veřejnosti a podnikatelskému nápadu na technologii a když Apple uvedl na trh iPhone, všichni si mysleli, že je lepší mít. fyzické klávesnice na mobilním telefonu.

Eddy Cue se také dotkl velmi zajímavé skutečnosti, podle anekdoty, kterou řekl na své konferenci Dropbox: Apple vyvinul iPhone téměř náhodou. Protože z toho, co chtějí, je iPad. Nakonec promluvil o tom, jak těžké je inovovat a jaký tlak to vytváří.

Tim Cook se také zúčastnil mnoha rozhovorů s Aaronem Leviem v BoxWorks v Cisco a na konferenci WSJD.

Související | Je iPad Pro opravdu produktivní a funkční?

Hlavní poznámka prezentace iPad Pro

Také vás vysíláme na konferenci Apple, kde byl představen nový iPhone 6s, watchOS 2 a iPad Pro, a o tomto obrovském tabletu se můžete dozvědět více z tohoto článku ve zprávách o iPad Pro.

Přes | 9to5mac