Einstein Trénujte svůj mozek v HD, udržujte svoji inteligenci v kondici

Einstein Trénujte svůj mozek v HD, udržujte svoji inteligenci v kondici

Dnes analyzujeme logickou hru Einstein, Train Your Brain HD Pro iPad, iPad 2 a nový iPad. Můžete se však věnovat duševnímu cvičení, což je velmi doporučená praxe pro všechny věkové kategorie. Pokud hledáte aplikaci, která udrží váš mozek ve formě, přestaňte hledat, jakmile to najdete.

Einstein Train Your Brain pro iPad

Ačkoli je tomu již několik let od tréninku mozku a jeho derivátové horečky, pravda je trh aplikací pro duševní gymnastiku Na našem oblíbeném tabletu není příliš plný obsahu. Ale s Einstein Train Your Brain máme pro toto odvětví skvělou vlajkovou loď, která velmi dobře zapadá do filozofie iPadu.

Einstein trénuje váš mozek Mezi třemi nejprodávanějšími hrami pro iPad Ve většině zemí v Evropě a Latinské Americe. Navíc se umístila v top 10 mezi většinou zemí s přístupem k App Store. A vyzařuje kvalitu a kvantitu ze všech čtyř stran. A to natolik, že i když se jedná o hru, pro kterou musíme použít hlavu, visí jako ostatní.

První věc, kterou vidíme po vstupu, je Einstein, vysvětlete, o co v aplikaci jde. Tímto způsobem nebude uživatel ohromen velkým počtem možností, ale obsah se zavádí postupně, jak procházejí navrhovanými cvičeními.

Po vytvoření profilu budeme pokračovat Proveďte jeden z denních testů, které označí naše skóre. Když to uděláme několik dní, můžeme sledovat náš pokrok a pokrok s těmito zábavnými mentálními výzvami. Pokud cvičíte pravidelně, budete se neustále rozvíjet, dokud nebudete mít zdravější a aktivnější mozek.

Einstein Train Your Brain se konkrétně skládá z: 30 cvičení určených k otestování vašich mentálních schopností. Například spočítejte počet kostek naskládaných v trojrozměrném prostoru. Nebo označte nejtěžší položku odečtením od řady vztahů mezi měřítky zobrazenými na obrazovce. Pokud pochybujeme o jeho účinnosti, můžeme požádat našeho průvodce, aby vysvětlil vědecký základ daného cvičení. Mimo jiné nás naučí, které části mozku se aktivují a stimulují, když to děláme.

Během prohlídky vás Einstein a jeho asistent Robo vysvětlí a motivují, abyste při jakémkoli cvičení nepochybovali. Kromě samotného vzdělávání volba pro více hráčů vám umožní vyzvat vaši rodinu a přáteleA co víc, můžeme se připojit a soutěžit online proti hráčům z celého světa, abychom zjistili, kdo má nejlepší mozek, a tak se zvýšil v žebříčku Game Center.

Jako by to nestačilo, tvůrci přidávání průběžných vylepšení na základě návrhů uživatelů v komentářích k žádosti. Díky tomu je jednou z nejkrásnějších dovednostních her v celém App Store. Například nejnovější aktualizace vylepšila citlivost a odezvu tlačítek, takže nemáte omluvu, že jste dostali nižší skóre, protože jste ho nestiskli včas.

Zde je video z této úžasné aplikace pro iPad:

Einstein Train your Brain for iPad, the best game we can find on the App Store Takže naše šedá hmota může fungovat. Přepněte mezi 30 cviky a brzy uvidíte, jak se vaše rychlost a duševní ostrost výrazně zvýší. Hra pro dospělé a děti, kde se mohou bavit sami nebo s rodinou.

Sdílejte tento článek se svými přáteli na Facebooku, Google+ a Twitteru pomocí tlačítek, která najdete na začátku. Děkuji!