Elephone A6 Mini, chytrý telefon se zářezem a dobrý fotoaparát …

Elephone A6 Mini v ruce

Čínská značka Elephone je zpět s osvěžujícím zařízením, o kterém jsme slyšeli v minulých týdnech. Podle schválení společností Elephone A6 Mini byl spuštěn 11. březnaCoolicool, Geekbuying, Banggood atd. v mnoha online obchodech

Ale… Čím je tento telefon výjimečný? Jakmile to uvidíme, víme, že se jedná o kvalitní a velmi ekonomický kompaktní smartphone. No, můžete projít Méně než 100 EUR. Chcete vědět víc?

Elephone A6 Mini, skvělý, ale velmi cenově dostupný smartphone

Jednou z nejdůležitějších věcí na Elephone A6 Mini je jeho fotografická kvalita. duální zadní kamera 16 MP + 2 MP, což nám umožňuje pořizovat krásné fotografie i při slabém osvětlení. Na přední straně zařízení je do zářezu ve stylu kapky vody integrována 16MP kamera pro velmi kompaktní a pohodlné selfie. Fotografie pořízené jejich fotoaparáty jsou kvalitní a detailní.

Ale Elephone A6 Mini není jen levný mobilní telefon s dobrým fotoaparátem, ale také integruje dobrý design do obrazovky Full Vision. Máme 5,71 palce HD + a dobře vybavené. Elephone A6 Mini integruje konfiguraci 4 GB RAM a 32 nebo 64 GB úložiště. To vše s nejnovější verzí systému Android, Android 9 Pie. Všechny funkce si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách.

Jen o tobě musíme mluvit boční čtečka otisků prstůpohodlně umístěné. Je jasné, že máme co do činění s kvalitním smartphonem pro ty, kteří hledají jednoduché zařízení s kompatibilním a dobrým designem. Podívejte se nyní na cenu Můžete ho získat za 89 €!

Kde si můžete koupit svůj Elephone A6 Mini?

Na chytrém telefonu FM rádio, Dual SIM, konektor pro sluchátka, Bluetooth 5, dvoupásmové AC WiFi, GPS, USB OTG, podpora micro SD Má až 400 GB a schopnost rychlého nabíjení. Cítím se opravdu kompletní.

Naše doporučení je koupit v některém z obchodů, které doporučujeme níže. Všichni přijímají PayPal a jsou spolehliví. Nabídka 89 € je pouze pro prvních 60 jednotek a létají!