Elon Musk pomohl opravit Teslu vítězného umělce…

Lze s jistotou říci, že Elon Musk má Twitter raději než váš průměrný generální ředitel. Musk často zveřejní řadu tweetů, bude spolupracovat s fanoušky i kritiky a dokonce příležitostně zveřejní mem. Muskův zájem o Twitter může být samozřejmě někdy problematický, protože na konci loňského roku se Musk stal terčem soudního sporu SEC poté, co tweetoval, že „zajistil prostředky“ na plán. Vezměte Teslu speciální. Ve skutečnosti nebylo financování k dispozici a celé fiasko skončilo dohodou, ve které mu Musk dal pokutu 20 milionů dolarů a Musk rezignoval na funkci předsedy představenstva.

Pokud jde o nepříjemné tweety mezi technologickými řediteli, nezhorší se to. Musk přesto někdy své schopnosti na Twitteru využívá k dobrému. Do tohoto okamžiku Musk použil magii Twitteru k vyřešení některých problémů Tesly, které měla se svým autem zpěvačka Sheryl Crow, kterou získala Grammy.

Problém začal ve středu, když si Crow všiml, že dotykový displej na jeho středové konzole byl černý a nezapnul se. Takže tam byl Vrána, uvízl na parkovišti, když se chtěl bavit a uniknout. Se zdánlivě vadnou obrazovkou hledal Crow online pomoc a tweetoval:

Tweet se nakonec dostal k Muskovi a uvědomil si, že problém nebyl vadnou obrazovkou, ale problémem s instalací.

„Automaticky změňte předvolby zobrazení z nočního režimu,“ odpověděl Musk ve svém vlastním tweetu. “Noční režim s jasem 0% je ve dne velmi tmavý.” To je přece naše chyba. Aktualizujeme náš software tak, aby bylo možné vždy použít 0% jas podle okolních podmínek. “

Tady je to. Elon Musk. Moderní hrdina.

Crow uvedl v několika dalších tweetech, že miloval svou Teslu a je stále fanouškem automobilu a společnosti.

Zdroj obrázku: Sessions / Futuro / REX / Shutterstock

Zdroj: BGR