Emerson ohlašuje nový HomeKit kompatibilní dotykový termostat

Před několika dny jsme vám ukázali nové inteligentní tlačítko Logitech, tlačítko, které nám umožňuje ovládat zařízení kompatibilní s HomeKit bez použití smartphonu kompatibilního s HomeKit. Dnes mluvíme o jiném zařízení kompatibilním s HomeKit, zařízení, které nám umožňuje řídit teplotu našeho domu. Emerson oznámil Wi-Fi termostat Sensi Touch. Nový termostat Sensi Touch Wi-Fi s novým aktualizovaným starým modelem, Je již kompatibilní s HomeKit, Platforma, která nám poskytuje veškerou domácí automatizaci našeho domova přímo z našich iPhone, iPadů, Apple Watch nebo hlasových příkazů díky Siri.

Toto nové zařízení nám umožňuje nejen zobrazit aktuální teplotu místnosti, ve které se nachází, ale také informuje všechny uživatele zobrazením informací o barvách a vlhkosti v případě, že teplota v blízké budoucnosti stoupá nebo klesá. atmosféra obklopující místnost. Například pokud dojde k náhlým změnám teploty v důsledku požáru, Rychle upozorní uživatele, pokud budou muset zasáhnout.

Možnosti konfigurace nám umožňují určit, jaké informace chceme zobrazit na domovské obrazovce, a vybrat požadovaný typ hustoty; ideální, když je místnost, kde je přítomna, velmi světlá. Toto zařízení Umožňuje nám snadno naprogramovat teplotu, kterou si chceme užít každý den v týdnu.

Kromě integrace HomeKit jsou termostaty Sensi kompatibilní s platformami Amazon Alexa nebo Wink. Sensi Wi-Fi termostat je 129,99 $, model s dotykovou obrazovkou je 199,99 $ a V USA bude k dispozici od června.