Emulátor MAME funguje na Apple TV 4 [Vídeo]

Pokaždé, když slyším slovo „emulátor“, myslím na MAME (Multiple Arcade Machine Emulator). S tímto emulátorem můžeme hrát arkádové automaty, kde musíme hodit 5 hardcoinů (ekvivalent 0,15 EUR), abychom zahájili hru, kde řeknu, že budeme hrát hru v nejlepším možném stavu. hodina. Jak všichni víte, čtvrtá generace Apple TV bude mít schopnost spouštět aplikace a podařilo se jí vytvořit vývojáře. MAME na Apple TV 4.

Vývojář Kevin Smith je ten, kdo dosáhl tohoto výkonu. Jak můžete vidět na videu, vývojáři se podařilo přehrát tituly jako Donkey Kong nebo Metal Slug na televizoru připojeném k Apple TV 4, i když se zvukem existují nějaké problémy. Dálkové ovládání MFi, pokud se nemýlím, MOGA REBEL (již není v prodeji).

I když je to dobrá zpráva pro všechny milovníky videohier, neměli bychom si nárokovat vítězství daleko od toho. TVOS App Store pravděpodobně sdílí omezení verze iOS. emulátory nejsou povoleny V obchodech s aplikacemi Apple a k jejich získání se musíme uchýlit k útěku z vězení nebo počkat, až vývojář přeskočí kontroly a nainstaluje aplikaci jako trojského koně, kde je původně nainstalována aplikace například pro správu souborů, ale tato správa souborů zahrnuje kompatibilitu s ROMy videohry. To bylo provedeno posledních několikrát a mělo by to být tak, pokud chceme hrát hry MAME na Apple TV 4.

Naše naděje závisí na něm útěk z vězení. Někteří vývojáři uvedli, že neuvažují o útěku z vězení Apple Watch, protože si nejsou jisti, zda je to nutné. V případě Apple TV 4 se domnívám, že je to nutné, a je jen otázkou času, než se tým hackerů pustí do práce a Apple odemkne nejnovější set-top box.