Energizer E12: 12 euro telefon se dvěma SIM kartami, multimediálním tlačítkem, kompatibilní s MP3 a MicroSD

Mobilní telefon Energizer E12 dostal toto jméno, protože stojí pouze 12 eur.

I když máme tendenci soustředit se na vybrané terminály a vylučujeme více základních terminálů, protože jsou jednoduché. Dnes jsme vám chtěli říct o úplně jednoduchém … velmi jednoduchém terminálu. Ale jehož síla spočívá právě tam. Dnes jsme vám chtěli říct o novém Energizer E12. Mobilní telefon Energizující vyznačuje se dvěma sloty pro SIM karty, kompatibilitou MP3, baterkou a dalšími zajímavými funkcemi za opravdu skvělou cenu.

Energizer E12Energizer E12

Telefon váží pouhých 91 g, má uvnitř 1000mAh baterii, což je dost na 8 hodin přehrávání hudby nebo týden v pohotovostním režimu.

Nebude to hodně spotřebovávat, protože obrazovka není velká. Důvod, proč je baterie této kapacity více než dost.

Energizer E12Energizer E12

Když už mluvíme o hudbě, stojí za zmínku přítomnost podpory pro paměťové karty microSD (až 16 GB). Tento mobilní telefon má navíc pod obrazovkou multimediální klávesy pro ovládání přehrávání. Dá se říci, že máme co do činění s mobilním telefonem pro ty, kteří touží po pozdních 90. letech …

Tento mobilní telefon má také FM rádio a je dodáván se samostatným tlačítkem pro zapnutí rádia.

Energizer E12Energizer E12

Přestože je Energizer E12 vybaven kamerami (hlavní a přední VGA), doufáme, že s nimi nikdo hodně neudělá …

Před lety byl důvodem k nákupu mobilní telefon vybavený LED svítilnou. Tento Energizer E12 je dodáván s LED svítilnou, která je umístěna na smartphonu. Proto je docela pohodlné použít ho k osvětlení cesty nebo k nalezení něčeho, co jsme ztratili.

Telefon může fungovat pouze v sítích druhé generace … ale osoba, která si chce koupit Energizer E12, neuvažuje o připojení k sítím 5G …

Zdroj: GSM Arena

Zdravím z hloubky bytů.