Energy Fabric Box, nové reproduktory Energy Sistem

Energetický systém Vzhledem k uvedení Energy Music Box 7+ představila společnost, kterou jsme před několika týdny zmínili, novou rodinu reproduktorů,Energetická tkaninaBluetooth reproduktory pro ty, kteří si chtějí vychutnat dobrý přenosný zvuk, aniž by zapomněli na design.

Energetická tkaninaEnergetická tkanina

Kapsa Energy Fabric 1+ a kapsa Energy Fabric 3+ Trend Nové reproduktory Energy Sistem

Energy Fabric Box 1+ kapsa Y Trend energetické tkaniny 3+ Jde o název dvou nových řečníků představených společností Energy Sistem.

Tyto reproduktory jsou lehké, kompaktní a mají originální a funkční design. Oba kombinují materiály a nabízejí minimalistický estetický a dobrý zvuk.

Tyto nové reproduktory Energy Sistem jsou připojeny Bluetooth 5.0 a True Wireless Stereo, které kromě bezdrátového přehrávání hudby umožňuje spárovat několik jednotek navzájem.

Box energetické tkaniny 1Box energetické tkaniny 1

JE Trend energetické tkaniny 3+ Zatímco obsahuje 6 W reproduktory Energy Fabric Box 1+ kapsaDodává se s 4W. Obě zařízení obsahují digitální FM rádio, můžete uložit až 50 stanic a můžete si vybrat z pěti různých synchronizací (běžná, popová, rocková, jazzová a klasická), které se přizpůsobují přehrávané hudbě.

Díky technologii Bluetooth lze obě zařízení velmi snadno připojit k jakémukoli zařízení, ať už je to smartphone, tablet nebo mp3 přehrávač. Můžeme také připojit USB flash disky a karty Micro SD pro přehrávání hudby MP3. Je také důležité si povšimnout kabelového připojení přes audio vstup 3,5 mm jack.

Box energetické tkaniny 3Box energetické tkaniny 3

Prostřednictvím: Energy Sistem

Zdravím z hloubky bytů.