Energy Music Box 7+, nový reproduktor Bluetooth pro ty, kteří chtějí všechno

Španělská společnost Energetický systém, hovořili jsme nedávno o spuštění čtenáře Energy eReader Pro 4představili nový bezdrátový reproduktor, o kterém vám chceme povědět. O Energy Music Box 7+Zdůrazňujeme připojení Bluetooth 4.1, funkci přehrávače karet microSD a zařízení s výkonem 20 W a několika funkcemi se zvukovým vstupem a FM rádiem.

Energy Music Box 7+Energy Music Box 7+

Funkce Energy Music Box 7+

JE Energy Music Box 7+ je nejnovější přírůstek do řady bezdrátových reproduktorů Energetický systém.

Tento reproduktor má výkon přibližně 20 W. Má dva dynamické reproduktory s plným rozsahem a pasivní membránu na zadní straně, která poskytuje dobrou kvalitu zvuku, a její velikost a přenositelnost nám umožňují vychutnat si oblíbenou hudbu v jakémkoli prostředí.

Tento bezdrátový reproduktor je speciálně navržen pro ty, kteří hledají všechny možnosti reprodukce v jednom reproduktoru.

JE Energy Music Box 7+ od Energy Sistem Má technologii Bluetooth 4.1, ale může také přehrávat mp3 skladby uložené na kartě microSD (umí číst karty microSD s kapacitou čtení až 128 GB). Zahrnuje také 3,5 mm mini jack pomocný zvukový vstup, který umožňuje připojení například k mobilnímu telefonu a zlepšení jeho zvuku.

Na závěr nesmíme zapomenout, že obsahuje FM rádio s funkcí automatického vyhledávání a ukládání až 50 stanic.

Má dokonce vestavěný mikrofon, který funguje jako handsfree, což vám umožňuje přijímat hovory ze samotného reproduktoru.

Díky přímým liniím v neutrálních tónech je vhodný pro jakýkoli styl a jeho lithiová baterie poskytuje až 20 hodin nepřetržitého přehrávání.

Jak vidíte, je to docela kompletní reproduktor.

Cena Energy Music Box 7+

Právě teď Cena Energy Music Box 7+ přibližně 59,90 EUR.

Odbyt

Přenosný Bluetooth reproduktor Energy Sistem Music Box 7+ (20 W, hands free, audio vstup a dobíjecí baterie) - stříbrný

Přenosný Bluetooth reproduktor Energy Sistem Music Box 7+ (20 W, hands free, audio vstup a dobíjecí baterie) – stříbrný

  • – BLUETOOTH 4.1 a HANDS-FREE: Přenosný reproduktor s technologií Bluetooth pro poslech hudby bez kabelů a funkce handsfree pro příjem hovorů.
  • – 20 W: 2,0 stereo systém s výkonem 20 W s pasivní membránou, která vylepšuje basy pro výjimečně čistý zvuk.
  • – MicroSD MP3 & FM RADIO & AUDIO-IN: FM rádio, MicroSD MP3 přehrávač pro poslech hudby z karet do 128 GB a 3,5 mm audio vstup.
  • – DLOUHODOBÁ BATERIE: Dlouhodobě dobíjecí baterie poskytující až 20 hodin nepřetržitého hraní.

Oficiální stránka: Energy Sistem

Zdravím z hloubky bytů.