Epická výzva v Clash Royale: známe další událost

Epická výzva v Clash Royale

Po posledním incidentu v jedné z nejstahovanějších her v historii systému Android, jako je Clash Royale, už kluci ze Supercell připravili další a toto tento víkend si můžeme užít novou výzvu, epickou výzvu v Clash Royale. Mimochodem, počáteční vstup bude zdarma, něco, co bylo vždy oceněno.


Takže můžete získat Noční čarodějnici v Clash Royale


Poslední sázkou byla retro výzva, výzva, kde navzdory jménu můžeme tentokrát použít pouze první karty, které se ve hře objevily. Nebude to výzva, kde můžeme používat pouze epické karty, ale všechny odměny budou o nichJak tedy dobře víte, ať už jste běžnými hráči nebo ne, je o něco snazší získat hráče, který není nijak zvlášť snadný.

Tento víkend se epická výzva uskuteční v Clash Royale

Na rozdíl od jiných výzev zahrnutých ve hře to bude devět výhertím se výrazně zvyšuje šance na překonání tohoto problému. Jako vždy budeme vyřazeni po třech porážkách, a pokud se chceme dál snažit, budeme to muset dělat s drahokamy. I když to ještě není oficiální, téměř jistě bude tato opakovaná cena 10 drahokamů.

Ocenění pro danou událost nepochází z jiného světa, jak byste očekávali, že zde nebude nic zvláštního. Ale je pravda, že pomohou zlepšit naši škálu možností, pokud jde o epické karty. Bez dalších okolků jsou zde různá ocenění:

  • Jsou-li dosaženy 3 výhry, získáme 2 epické karty.
  • Pokud získáme 6 výher, vyhrajeme 5 epických karet.
  • A konečně, pokud se nám podaří překonat výzvu 9 výher, naši odměnu 8 epických karet.

Ceny budou jako vždy doprovázeny penězi a když podlehneme malé truhle se společnými speciálními kartami (nebo vyhrajeme 9 vítězství) a kdo ví, jestli existují legendární karty. To je vše, co víme o epické bitvě v Clash Royale právě teď, uvidíme, že nás Supercell nepřekvapí překvapením na poslední chvíli.


Pokud se chcete o Clash Royale dozvědět více, navštivte jejich webové stránky.