EVE Echoes, nejočekávanější vesmírná MMO roku pro Android, …

Hledáte dobrou MMO hru pro svůj Android? Otevřená beta verze EVE Echoes je nyní k dispozici na Google Play. Tato vesmírná sci-fi hra slibuje, že bude jednou z nejlepších her svého druhu pro Android. A ne méně … Dává nám obrovský otevřený svět, který můžeme svobodně prozkoumávat. Galaxy s více než 8 000 solárními systémy.

K tomu můžeme použít jednu ze 100 vesmírných lodí, které nám hra nabízí. Tímto způsobem je to, co můžeme dělat v EVE Echoes, téměř neomezené: Rozpoutejte mezihvězdné války online, prozkoumávejte planety s přáteli, sbírejte, prodávejte a nakupujte zdroje, atd. Zde vám řekneme vše o této hře a o tom, jak si ji můžete hned stáhnout.

EVE Echoes tedy můžete hrát ještě před kýmkoli jiným

Jak jsme již zmínili na začátku, otevřená beta verze EVE Echoes je nyní k dispozici. Ale, Můžete hrát, pouze pokud žijete v jedné z těchto oblastí:

  • Evropa
  • Spojené státy americké
  • Kanada
  • Austrálie
  • Jižní Korea
  • Nový Zéland
  • Rusko

Pokud splníte tento požadavek, můžete si hru stáhnout z Obchodu Play. V případě, že vás požádají o kód, který chcete přehrát, přejděte na oficiální web EVE Echoes, zaregistrujte se a počkejte, až vám bude kód zaslán e-mailem.

EVE Echoes

Minimální požadavky na přehrávání EVE Echoes v systému Android

I když se vám hru podařilo stáhnout, nemusí to fungovat, protože váš Android není dostatečně výkonný, aby ji mohl spustit. Zkontrolujte tedy, zda má váš Android procesor kompatibilní s hrou na obrázku, který zde zobrazujeme. Mějte také na paměti, že to hra potřebuje. 2 GB volného úložného prostoru usadit se

Co mohu dělat v EVE Echoes?

Pokud jste si hru již stáhli, můžete začít dělat hodně. Pamatujte však, že při hraní beta verze Veškerý váš pokrok bude ztracen když je hra vydána celosvětově. Využijte tedy tuto beta fázi a vyzkoušejte všechny herní režimy a osvojte si jejich mechaniku.

Klíčem k této MMO je samozřejmě hra pro více hráčů. Pokud chcete dokonalý zážitek EVE Echoes, začněte připojením nebo vytvořením aliancí. Tímto způsobem si můžete užít cestování po galaxii. Najděte zdroje, nastavte svou roli, plňte mise, postavte se nepřátelům a mnoho dalšího… Pamatujte, že obchodování je pro pokrok v této hře zásadní. Mějte však na paměti, že vše, co děláte v této fázi beta, bude v budoucnu bezcenné, takže to berte jako trénink.