Evernote Peek: Použijte Smart Cover pro práci s iPadem 2

Nyní k dispozici v App Store Evernote Peekje aplikace pro iPad 2 založená velmi nenápadně na technologii Smart Cover pro iPad2, aby nám dala lekci.

aplikace Evernote Peek Využívá technologii nového pouzdra Inteligentní kryt Apple, který nám pomůže studovat nebo si zapamatovat.

Rozhraní této aplikace je šikovně navrženo tak, aby Když odstraníme kartu Smart Cover, objeví se otázka a jednoduše tím, že trochu prozkoumáte obrazovku, to je odpověď. Je to svým způsobem jako učitel, který nás žádá o lekci.

Evernote Peek Jedná se o první aplikaci, která využila výhod nového případu Apple, a je pravda, že nás dokázali velmi příjemně překvapit.

Proces je velmi jednoduchý, jak jsme krátce vysvětlili dříve. Při odstraňování prvního segmentu Inteligentní kryt ptá se nás. Pokračujte ve zvedání inteligentního krytu, abyste viděli odpověď, a zkontrolujte, zda máme pravdu, a pouze budeme muset kryt zavřít, abychom mohli přejít k další otázce.

Umožňuje nám také přidat. vlastní předměty ke studiutím, že vždy představíme otázky a odpovědi, které potřebujeme.

S Evernote Peek Memorování bude na našem iPadu2 mnohem jednodušší a zábavnější.

Další snímky obrazovky aplikace Evernote Peek:

Oficiální video Evernote Peek:

Skvělá aplikace, která může být ideálním společníkem během naší pracovní doby, nám pomůže zajistit, abychom se lekci naučili dobře, pohodlně a zábavně.

Pokud se vám tato aplikace líbí, sdílejte ji se svými přáteli pomocí tlačítek Facebook a cvrlikání dáme vám k dispozici.