Evertales pro iPad a iPad 2, Příběh antihrdinů

Evertales pro iPad a iPad 2, Příběh antihrdinů

Kdysi ten příběh mocných hrdinů, strážců království a zachránců problémových mladých dívek … ale to není ten příběh. Toto je příběh nemožných hrdinů: vítejte Evertales Pro iPad a iPad 2.

Evertales iPad

Evertalesův vzorec není nový. Máme tři hrdiny, z nichž každý má své vlastní dovednosti. Tato hra byla vyvinuta ve stylu dobrodružství na platformě s bitevními sekvencemi, ale někdy budete muset použít svou kreativitu k vyřešení něčeho podobného jako puzzle.

Dobrodružství se odehrává na 12 úrovních, což není moc, takže se hra zdá být trochu krátká. Ne že by byly příliš tvrdé, ale někdy se budeme muset důkladně využít. Několik projdeme kontrolní body na všech úrovních, takže umírání není tak traumatizující (nic neztrácíme, prostě se vracíme k poslednímu kontrolní bod).

V obou fázích budeme čelit poslednímu nepříteli. Při této příležitosti nebudeme muset příliš lámat hlavy, abychom našli slabá místa toho zlého, protože ho jen zakončíme úderem a plícemi zblízka. Většina jeho úspěchů Herní centrum Určitě pocházejí z dokončení těchto 6 finálních bossů.

Použití antihrdiny se provádí pomocí virtuální páky, která dobře reaguje. Ale, musíme skákat a útočit pohybem prstu na pravé straně obrazovky. To by nebyl problém bez skutečnosti, že nebyl implementován velmi dobře a program nevyložil naše záměry správně.

Když hru na iPadu dokončíme poprvé, Odemkneme režim přežití. Toto, jak název napovídá, spočívá v čelení nepřátelským armádám, které odolávaly tak dlouho, jak jen můžeme.

V upoutávce Evertales na iPad a iPad 2 můžete vidět humor, který tito podivní hrdinové vrhají na svá dobrodružství.

Esteticky je Evertales velkolepý. Vypadá dobře, zní skvěle a má velmi skvělý systém zbraní a příslušenství. Může to však být opakující se a nudné pro ty nejnáročnější hráče. Proto to není hra pro každého: buď ji budete milovat, nebo vás bude otravovat.