Existují v Instagram Stories anonymní otázky?

Anonymita je jedním z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších témat na sociálních médiích. Proto Anonymní otázky v Instagram Storiesbyli by velmi dobře přijati.

Jak víme, stejně jako Instagram, WhatsApp a další známé sociální sítě nebo sítě pro zasílání zpráv jsou vždy se neustále vyvíjí a dostává novinky Existují problémy, které uživatele povzbuzují a nevynechají ani jeden, ale někdy jsou velmi žádané, ale nikdy nepřijdou.

Instagram: Distribuce jídla s příběhy

Velmi zřejmým příkladem je možnost upravovat tweety na Twitteru. Tato skutečnost provokuje slavné rčení „I say Diego where I say“, to znamená, že všichni můžeme upravovat tweety a říkat význam, obsah, připojené fotografie atd. Můžeme to úplně změnit.

To je hlavní problém, který představuje sociální síť modrého ptáka. Kritika na něj pršela a za posledních 5 minut jeho příspěvků se objevila vlna uživatelů, kteří říkali, že je možné upravovat alespoň tweety.

Vzhledem k tomu, že se to nezdálo lokálně, Twitter spolupracoval s Twitterem, společností pro správu obsahu, a podporoval úpravy tweetů.

Nechme téma Twitter v parku a vraťme se k Instagramu, což je jedno z nejžádanějších témat na sociálních sítích. Zůstaňte v anonymitě na Instagramu. Ve výsledku jsme udělali tento nepublikovaný snímek, kde jsme v příběhu Instagramu viděli otazník, ale nejde o běžnou a běžnou nálepku, Umožnil by anonymní otázky, že?

Obvyklá značka otázek na Instagramu bude vědět, kdo zveřejnil každý komentář / otázku, pokud příjemce umístí značku na svůj příběh. Ale s touto novou nálepkou může někdo klást otázku, komentář, názor atd. Nebude vědět, komu patří.

To znamená, že ani příjemce otázek nevidí, kdo je napsal. Zní to jako skvělý nápad, ale je nám líto, že to říkáme není skutečné, shromáždění.

V Instagram Stories je mnoho viralů, kde je tvrzení anonymita, takže někdo dá tento tag s otázkami a řekne něco podobného: „Řekni mi, co jsi nahrál, neřeknu, že se jmenuješ 100% anonymně“, „¿¿Máte někoho rádi? Zanechte zde zprávu, jméno neřeknu. “„ O čem jste dnes večer snili? Všechno, co řeknete, bude důvěrné “atd.

Dobrou volbou by bylo povolit tento typ aplikace pro Instagram. anonymní otázky v budoucnuVe skutečnosti, vzhledem ke všemu, co do své aplikace občas přináší, by to byla 100% možnost, která by neměla být ignorována.

Podívejte se na Instagram přímo z vašeho počítače