Facebook běží na vlastní kryptoměně pro nákupy a platby mezi uživateli

Facebook zlepšuje krypto penízeAlternativa k bitcoinu nebo ethereu, ale se specifickým účelem: Koupit nebo poslat Platby mezi uživateli. Odlišná kryptoměna od současné kryptoměny, to stojí za běžnou platební metodu.

V té době byl projekt propuštěn jako kryptoměna pro WhatsApp pro převody mezi jednotlivci. Ale tzv Projekt Váh Míra Facebooku půjde dále a nakupování na sociální síti a webové obchody třetích stranJe podobný PayPalu.

Soudě podle úniků se zdá, že Facebook přebírá technické operace kryptoměn, ale provede změny, které umožní každodenní praktické využití. Kryptoměny jako Bitcoin nebo Ethereum mají velmi proměnlivou hodnotu, nemluvě o venezuelském Petro, které jim brání nakupovat.

Řešením bude Facebook závazná hodnota s vaší kryptoměnou Americký dolarCo se nazývá „stablecoin“. Zjevně by to vyneslo 1 000 milionů dolarů na podporu měny u těžkých investorů, jako je Visa nebo Mastercard.

Hlavní činností Facebooku je reklama a po krizi v roce 2018 kvůli nedostatku soukromí může hledat nový způsob, jak generovat příjmy z online nákupů a plateb. Nejnovější zprávy na Instagramu ve skutečnosti zahrnují prodej oblečení a dary nevládním organizacím.

Aktuální informace již Facebook má diskuse s mnoha online obchody Y finanční společnostia dá uživatelům dokonce i malé množství kryptoměn a dá jim vědět při provádění určitých akcí na sociální síti.

I když Project Libra nevypadá, že bude vydán v nejbližší době, Facebook To mě velmi zajímá krypto peníze pro Koupit Y Platby Je na internetu, takže o něm budeme v nadcházejících měsících určitě slyšet.

Chorvatská, katalánská alternativa k bitcoinu

Co si myslíte o nápadu kryptoměny na Facebooku? Používáte jej pro platby a online nákupy s ostatními?

Prostřednictvím: Wall Street Journal