Facebook Campus se zaměří na studenty vysokých škol, ale nezahrnuje Španělsko

Facebook Campus je nová funkce sociální sítě a kontaktování studentů univerzity V těchto okamžicích, kdy epidemie koronavirů omezuje mnoho osobních aktivit na všech úrovních.

Ačkoli je Facebook Campus součástí mobilní aplikace Facebook, v praxi funguje téměř samostatně. Ve skutečnosti Speciální profil pro kampusvytvořeno pomocí univerzitní e-mailová adresaa že to zůstalo nezávislé na řediteli.

8 webů, které se mají učit online

Pokud si připomeneme historii vzniku Facebooku, zrodil se jako sociální síť pro studenty Harvardu, než se stal populárním po celém světě. Nyní je část myšlenky zachráněna a speciální sekce pro univerzity, schopnost přidávat kolegy jako kontakty a vytvářet skupinové chaty s ostatními studenty.

Bude možné hledat lidi na základě jejich kariéry, navštěvovaných kurzů, pobytu na univerzitě a dalších podrobností, které jsou důležité v akademickém životě.

Také to pomůže Organizace různých aktivit po univerzitěa zakládání studentských klubů nebo sdružení společného zájmu.

Výsledkem je, že Facebook Campus nepřispívá k ničemu, co má v současné době hlavní sociální síť, omezuje pouze spojení s lidmi ze stejné univerzity. Tato funkce byla bohužel vydána pouze: 29 univerzit ve Spojených státech.

Prozatím to nebudeme brát ve Španělsku nebo jiných zemích, ale doufejme, že se to rozšíří. V každém případě pro většinu potenciálních uživatelů již nedojde na začátek kurzu.

Neexistuje žádný nedostatek vzdělávacích platforem pro online učebny a Campus si klade za cíl usnadnit komunikaci mezi účastníky univerzity během omezení koronaviru, nikoli nahradit žádnou z jeho funkcí.

I když má nápad Facebook Campus zajímavé, nízké spuštění zklamánía není jasné, zda se v budoucnu rozšíří na více míst, nebo zda se na něj zapomene, pokud to nebude fungovat tak dobře jako na Tinderu U

Tichý režim na Facebooku: z čeho se skládá