Počítač

Facebook je starý 12 let

Tyto poslední týdny Pro Facebook to bylo velmi důležité. Vytvoření Marka Zuckerberga nedávno dosáhlo rekordního počtu uživatelů po celém světě. Facebook dnes slaví 12 letje to, co bylo prohlášeno za nejrychleji rostoucí sociální síť v historii technologie poté, co se narodilo pouze jako průvodce pro studenty Harvardu.

Facebook a jeho služby každý den pracují na tom, aby byl jejich oblíbený obsah ještě více společenský. Viděli jsme všechny druhy vozidel, jako je Bezpečnostní kontrola, kompilace nejlepších momentů roku, dokonce i dnes, “Den přátelství” S tímto můžeme vytvořit osobní video. Tvrdá práce se vyplatila a zdá se, že vývojáři Zuckerbergu stále zůstávají Po jejich 12. narozeninách nám nabídnou mnohem víc.

Facebook slaví 12 let tvrdé práce a vývoje

Facebook nedávno dosáhl 1 500 milionů uživatelů a sociální síť musí měřit více než kdykoli předtím. Sociální síť se vyvíjela v průběhu let, a ne za méně, protože Poptávka vašich spotřebitelů se každým dnem zvyšuje a netolerují chyby, jak jsme viděli dříve.

Miliony příspěvků a zpráv jsou každý den sdíleny prostřednictvím Facebooku. Jeho cíl je jednoduchý: přiblížit lidem a budovat s nimi přátelství a vztahy, a právě proto ho vytvořil. Některé skvělé věci jako #FriendsDay.

Visual - Facebook je starý 12 let

Zuckerberg chce zanechat dobré dědictví dceři a budoucím generacím. Z tohoto důvodu vytváří solidární iniciativy, které zvyšují kvalitu života tisíců lidí z celého světa, přibližují je k sobě navzájem a nenechávají svět na pokoji.

Mnoho lidí si myslí, že dlužíme Facebooku, jeho týmu a Zuckerbergovi nic, zejména proto, že je milionář, ale pravda je, že vytvořil nám dal nový způsob komunikace Při dobrém použití je to přínos pro lidstvo.

Těchto 12 let bylo pouze odrazovým můstkem Co je Facebook a rozhodně je i nadále nejlepší sociální sítí na světě.

Co se vám za těch 12 let stalo s Facebookem? Kdy jste si vytvořili profil na sociální síti Zuckerberg?

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK