Facebook Messenger přidává filtry, nálepky a motivy ze hry Star Wars: The Rise of Skywalker

Facebook Messenger Je to jedna z nejpoužívanějších služeb okamžitých zpráv na světě. Stejně jako WhatsApp má Messenger nálepky, stavy a dokonce i filtry. Facebook ve spolupráci s Disney při příležitosti uvedení posledního filmu ságy Star Wars Obsahuje několik filtrů, samolepek a motivů.

Facebook Messenger je jednou z nejméně využívaných služeb ve Španělsku jako služba rychlého zasílání zpráv v jiných zemích, například v USA. Používají Facebook Messenger jako běžný komunikační nástroj.

Jak jsme již zmínili dříve, Messenger má filtry, které můžeme použít k nahrávání na příběhy na Facebooku, a nyní společnost Marka Zuckerberga, Nové filtry pro Messenger s motivem Star Wars.

Zaručují to z Facebooku tyto filtry, samolepky a dokonce i pozadí chatuVyvinuto s Disney, produkční společností, která vlastní ságu Star Wars. Tyto filtry rozšířené reality Budou k dispozici jak při videohovorech, tak při nahrávání příběhu na sociální síť.

Faceboook chtěl jít při této příležitosti spuštěním hry Star Wars: The Rise of Skywalker ještě dále, intergalaktičtější dotek našich rozhovorů přeměnou pozadí na hvězdné pozadí, které přímo souvisí s eposem.

Vizuální - Facebook Messenger přidává filtry, nálepky a motivy ze hry Star Wars: The Rise of Skywalker

Všechny tyto filtry, samolepky a pozadí nyní k dispozici s aplikací Messengertakže si nyní můžeme užít všechny novinky, které tento nový film přináší.

Měli bychom zdůraznit, že se jedná o jednorázovou událost, takže tyto značky a další související zdroje Hvězdné válkyPokud z Facebooku nepotvrdíte žádné potvrzení, mohou být v budoucnu odstraněny i filtry a pozadí.

Stáhněte si Facebook Messenger Lite, lehčí verzi chatu

Co si myslíte o nových Facebook filtrech? Věděli jste o takových událostech?