Facebook Messenger zahájil jednodušší a rychlejší design s temným motivem

Facebook Messenger zahájil jednodušší a rychlejší design s temným motivem

JE temné téma nového designu služby Facebook Messenger Ukazuje se jako skvělá alternativa k předmětu, který už všichni v této populární aplikaci pro zasílání zpráv známe. Kromě tohoto temného tématu přispívá k tomu, že je snazší a rychlejší poskytovat lepší uživatelský zážitek.

Nový design Facebook Messenger s temným motivem bude velmi dobře přijat všemi uživateli. Telefon s displejem AMOLED; Zadejte Galaxy S9 nebo Apple iPhone X. Zejména z hlediska úspory baterie, protože umístění tmavého nebo černého motivu na takové obrazovky pomáhá spotřebě.

S novým designem Facebook Messengeru je společnost vedená Markem Zuckerbergem, který se zabývá všemi otázkami ochrany osobních údajů své sociální sítě, od nás. lepší uživatelská zkušenost pro chatovací aplikaci se spoustou stínovaných funkcí.

Visual - Facebook Messenger zahájil jednodušší a rychlejší design s temným motivem

Tentokrát vás Facebook Messenger požádá, abyste vše našli snadněji. tlačítka a karty do tří částíkamera a hovor budou v horní části seznamu chatu.

Visual - Facebook Messenger zahájil jednodušší a rychlejší design s temným motivem

Tyto výpadky ve službě Facebook Messenger jsou také počet tlačítek v chatu to jsou čtyři ze šesti. V novém designu je také něco docela vizuálního, jako jsou přechody v bublinách chatu a nové temné téma.

Výřezy tlačítek, nový tmavý motiv, vizuální vzhled v některých prvcích a to nejlepší: rychlejší aplikace při přechodu na karty a při přístupu k nim Připravovaný Facebook Messenger Jak uvádí Facebook od konference vývojářů.

Facebook Dating, alternativa společnosti Tinder pro setkání s lidmi