Facebook může automaticky přehrávat videa hlasem

Facebook nyní podporuje animované soubory GIF: Zjistěte, jak zveřejňovat příspěvky

Facebook to dosud nebylo povoleno Přidejte obrázky GIF Je animován v sociální síti. Ano, byly nějaké triky, ale nakonec se to stalo mírnějším.

Přesto, a zahraniční služba kdokoli, protože když nahrajeme obrázek přímo na sociální síť Facebook, animace nebude použita. Podvádění uvnitř odkaz na něj z externí adresy URL, To je jedno.

Bude to vypadat jako zpráva na zdi Animovaný GIF. Bude nutné zjistit, zda Facebook konečně plně přijme nahrávání a zveřejňování obrázků GIF, ale zatím se tak děje.

Samozřejmě v tomto kroku uvidíme, že Facebook se může stát sociální sítí plnou GIFů, jako je Twitter, přidáváme Vine, který je nyní velmi trendy v mikroblogovací sociální síti. Možná Mark Zuckerberg chce, aby jeho sociální síť byla z tohoto důvodu méně vážná, a zakladatel chce, abychom psali dobře. Nebude divné najít na Facebooku animované soubory GIF jako nálepky a odpovědi jako memy.

Jak zveřejnit GIF na Facebooku

Trik spočívá v nahrání GIF do externí služby, jako je Makeagif nebo Giphy. Nebo pokud je již nainstalován kdokoliv od nynějška to za nás bude stát. Jakmile to máme URL adresato znamená, že webová adresa dotyčného obrázku GIF je zveřejněna ve zprávě na Facebooku.

Výsledkem je, že na zeď na Facebooku dostaneme animovaný obrázek.

Obrázek - Facebook nyní podporuje animované soubory GIF: zjistěte, jak je odesílat