Facebook odhalil 7 milionů fotografií kvůli chybě sociální sítě

Mluvíme znovu o úniku dat a tentokrát je to opět ovlivněno Facebookem. Přístupová data se nefiltrují, ale filtruje se důležitý multimediální obsah. Myslíme Nová chyba na Facebooku odhaluje 7 milionů fotografií.

Na rozdíl od toho, co se děje v jiných situacích, když mluvíme o hackerech, selhání samotné sociální sítě Díky tomu byly vývojářům aplikací zpřístupněny miliony fotografií uživatelů Facebooku.

Je další problém, kterému je třeba čelit Facebook Pokud jde o úniky dat, samozřejmě tento rok není sámJak jsme již viděli několik případů krádeže dat nebo jejich použití bez souhlasu jejich vlastníků.

Chyba již byla vyřešena

Naštěstí, chyba vyřešena Nedávno byla opravena, ale nejméně 12 dní poté, co byla detekována. Tato chyba způsobila, že se fotografie uživatelů objevily mezi 13. a 25. zářím tohoto roku.

Jak poznám, že mě někdo zablokoval na Facebooku

Tyto milion fotek Odhalení byly nejen veřejné fotografie, ale také fotografie, které se uvnitř profilu sami uživatelé rozhodli uložit soukromě, aniž by je zveřejnili na své zdi.

Chyba tedy ovlivnila všechny tyto Fotografie nahrané na Facebook a uloženy na serverech sociální sítě, ale neviditelné pro jiné lidi než jejich vlastníky, také vystavené a vystavené.

Obrázek - Facebook odhalil 7 milionů fotografií kvůli chybě sociální sítě

Jakou chybu způsobil tento únik? V zásadě, když přijmeme žádost o propojení s naším Facebookem a požádáme nás o přístup k našim fotkám, chyba v přístupu ke skrytým fotkám.

Ovlivněno bylo 1 500 aplikací, což je poměrně vysoké číslo, což znamená, že jsou stovky vývojářů těchto aplikací 7 milionů fotografií z Zveřejněno chybou na sociální síti Facebook.

Vytvořte své souhrnné video za rok 2018 na Facebooku pomocí # Yearinreview2018

Přes: The Verge

Co si myslíte o chybě, která způsobila obrázky na Facebooku?